Lista ocen Volvo V70 III Kombi (26) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 23 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Artur
Kombi 1.6 DRIVe 109KM 80kW
Przez mój błąd silnik wpadł w tryb awaryjny. Zapomniałem po zakupie wymienić filtr paliwa. Niestety zemściło się to podczas jazdy na urlop. W pewnym momencie dostałem info, że auto nie ma mocy. Po odczytaniu komputera w Volvo wyskoczył błąd w przepływie paliwa. Po wymianie filtra auto jeździ dalej bez problemów.
~Ruf
Kombi 2.4 D5 185KM 136kW
Słabo: - temperatura wnętrza czujnik - problem z klapką baku paliwa (na szczęście awaryjnie się orworzy) - kontrolka hamulca ręcznego - silnik skrętnych świateł (dwa już wymieniłem)
~Ruf
~SimonPulver
Kombi 2.4 D5 185KM 136kW
Awaria wycieraczek, musiałem kupić cały układ z silniczkiem. Koszt ok. 350 zł. Przy ok. 265tys. miałem problem z kluczykiem blokował się w stacyjce, ale później mu samo przeszło.
~Adam
Kombi 2.0 F 145KM 107kW
Pękł przewód spryskiwacza, trzeba było zdjąć zderzak i wymienić. Jakaś guma w tylnym zawieszeniu - trzeba było na dzień odstawić do serwisu.
~nemo
Kombi 2.0 F 145KM 107kW
Na razie wymiana akumulatora (po 9 latach) i amorków z przodu (jeden pukał), ale to spadek po poprzednim właścicielu, czysta eksploatacja.
~Michal
Kombi 2.0 TD 136KM 100kW
Irytujace jest wlaczanie spryskiwaczy przednich swiatel za kazdym raze, gdy wlaczam spryskiwacz przedniej szyby.Zadnych awari od nowosci(42 tys km)
~Michał
Kombi 2.4 D 175KM 129kW
Jak na razie jedna - świergoczący zimną wiatrak nawiewu. Jest tutorial na Youtube jak to wymienić samemu. Trochę trzeba pokombinować
~Looka
Kombi 2.4 D5 185KM 136kW
Auto ma ponad 200 tys. Ja zrobiłem z tego dychę więc już co nieco mogę powiedzieć. Drobiazgi się nie psują (mnie raz zaciął się cd).
~Damian
Kombi 2.4 D5 185KM 136kW
Czasem nie działa otwieranie bagażnika, pokazuje się kontrolka od czujników parkowania.
Volvo V70 III Kombi