Lista ocen Volvo XC40 Crossover (19) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Krzysiek
Crossover 2.0 T4 190KM 140kW
Z przodu całkiem dobrze, wystarczająco dużo miejsca nad głową i na nogi (184 cm, wersja bez szyberdachu). Z tyłu za moim fotelem wielkiej rozpusty nie ma, ale znośnie. Bagażnik nie imponuje pojemnością, ale jest całkiem ustawny. Szkoda, że podwójnej podłogi nie można ustawiać na dwóch poziomach (tzn. niżej po wyjęciu filcowej wypraski podwójnego dna). Plus za płaską podłogę po złożeniu oparć tylnych siedzeń. Fajne duże kieszenie w drzwiach,...
~Wiesiek
Crossover 1.5 T3 156KM 115kW
Nie wożę już wielkogabarytowych przedmiotów, więc ta przestrzeń jest dla mnie aż za duża. Pasażerowie nie narzekają. Ja czuję się naprawdę komfortowo. Regulacja lędźwiowa (elektryczna) wielokierunkowa dla kierowcy i pasażera jest dla mnie konieczna i była w standardzie. Zagłówki są super; dokupiłem dodatkowe elementy do zagłówków (warto; ale trzeba spróbować). Nie potwierdzam opinii, że jest problem z głową przy tym typie zagłówków. Po prostu...
~Ireneusz
Crossover 2.0 T5 247KM 182kW
Niestety w tym segmencie nie ma nic większego. W XC40 spokojnie siądzie 5 dorosłych osób. W innych markach jest to wykluczone. Testowałem wiele marek premium i klasy średniej. Niestety muszę dać minusa za szyby bo po lekkim otwarciu 10cm wieje prosto w twarz i szyję, to przez jakiś dziwny profil. Jak kiedyś paliłem to nie ma opcji aby wciągały dym czy popiół, chyba przy centymetrowym odsunięciu szyby.
~Ziomek
Crossover 2.0 B4 Mild Hybrid 211KM 155kW
Auto jest zadziwiająco duże w środku mimo średnich rozmiarów na zewnątrz. Konsola środkowa jest średnich rozmiarów, ani za duża ani za mała. Miejsca z przodu i z tyłu jest wystarczająco. Spora szerokość auta, bardzo dużo miejsca nad głową. Oczywiście mogłoby być więcej miejsca, ale od tego są większe modele w gamie producenta.
~Tomek
Crossover 1.5 T3 163KM 120kW
Bardzo dużo przesterzeni. To mały samochód tylko z zewnątrz. Przymierzałem się do XC60 i XC40. Dużej różnicy nie ma, a że jeżdżę głównie po mieście, to mam dużo wygodniejszy samochód. Kupiłem auto w promocji i cena jak na premium była naprawdę ok. Polecam Euroservice Warszawa.
~Jarosław
Crossover 2.0 D4 190KM 140kW
Niby najmniejszy SUV w gamie, ale miejsca z przodu i z tyłu jest pod dostatkiem dla każdego. Bagażnik może nie jest największy w klasie ale nigdy nie miałem problemów z bagażami, nawet jesli trzeba było zapakować go pod dach :)
~Jacek
Crossover 1.5 T3 163KM 120kW
Przód - bardzo dużo miejsca . Tył - siedziałem przy odbiorze samochodu w salonie i miejsca jest dość dużo ale oparcia są pd kątem prostym, więc 100 czy 500 km bym zapewne nie zniósł.
~GregZim
Crossover 2.0 T4 190KM 140kW
Auto oferuje dużo miejsca dla kierowcy i pasażerów. Nie ma problemu z kolanami, czy z „kapeluszem”. Mam 190cm wzrostu i nawet jadąc z tyłu mam pełny komfort podróżowania.
~Paweł
Crossover 1.5 T3 163KM 120kW
Baardzo dużo miejsca z przodu i dużo z tyłu. Dłuższa podróż na tylnej kanapie wcale nie jestmęcząca jak czytałem w niektórych opisach.
~darf
Crossover 2.0 B4 Mild Hybrid 211KM 155kW
Z tyłu, po zamontowaniu fotelika, dziecko nie ma za wiele miejsca na nogi. Pasażer z przodu również.
Volvo XC40 Crossover