Lista ocen Volvo XC40 Crossover (16) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 12 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Ziomek
Crossover 2.0 B4 Mild Hybrid 211KM 155kW
Posiadam model Momentum Pro. Według mnie najlepszy stosunek jakość/cena aktualnie na rynku. Bardzo dobre wyposażenie w cenie, niewiele opcji do dokupienia, gdyż już bardzo dużo jest wliczonych. Porównywałem z kilkoma innymi modelami innych producentów: tańsze marki przy podobnym wyposażeniu były niewiele tańsze a dużo gorsze, a droższe marki przy takim wyposażeniu były absurdalnie wycenione, nie oferując nic więcej. Wg mnie oferując mniej,...
~Wiesiek
Crossover 1.5 T3 163KM 120kW
Kupiłem 4 lata temu przy cenie niżej o ok. 60 tys. niższej niż dzisiaj. Zatem z tego podu mogę być zadowolony. Ale i wtedy i dzisiaj nie jest najlepszy stosunek jakości do ceny. Z drugiej strony, wtedy i dzisiaj również trzeba na niego czekać ok. 1/2 roku. Fabryka w Gandawie nie nadąża z montażem. A propos, znalazłem w nim parę części z Polski.
~GregZim
Crossover 2.0 T4 190KM 140kW
Nie potrafię tego dobrze ocenić. Volvo oferuje generalnie bardzo wysoką jakość. Mysle, że cena jest adekwatna do jakości, ale nie wiem, czy cena okolo 180000 za nowe auto nie jest nieco wygórowana. Myślę, że 150-160.000 byłoby rozsądniej.
~Jarosław
Crossover 2.0 D4 190KM 140kW
Wbrew pierwszym komentarz o niebotycznej cenie w stosunku do wielkości auta, myślę, że jest ono świetnym wyborem dla każdego kto potrzebuje średniej wielkości SUVA klasy premium. Konkurencja oferuje podobne rozwiązania, ale w wyższej cenie.
~Tomek
Crossover 1.5 T3 163KM 120kW
Czuć ze to auto premium. Solidnie wykonane, nic nie trzeszczy i nie lata. Kultura pracy silnika, wyciszenie, dizajn . Osobiście rozważałem jeszcze vw tiguana i bardzo cieszę się, ze się na niego nie zdecydowałem:-)
~Wiesiek
Crossover 1.5 T3 156KM 115kW
Jestem zadowolony i nie uważam, że przepłaciłem, zważywszy na 20% wzrost cen samochodów w ciągu ostatniego roku w innych markach. Volvo nie podrożało, wręcz przeciwnie. Są też duże rabaty.
~Jacek
Crossover 1.5 T3 163KM 120kW
Zdaję sobie sprawę, że na koszt pojazdu składa się odpowiednia jakość materiałów z jakich wyprodukowany jest. Cały system związany z bezpieczeństwem ( badania ) musi kosztować.
~Rafal968
Crossover 2.0 B4 Mild Hybrid 211KM 155kW
jakość na wysokim poziomie (może za wyjątkiem wykładziny na drzwiach która wygląda ładnie w pogodny dzień ale w pochmurny trochę tandetnie)
~Ptb77
Crossover 1.5 T3 163KM 120kW
Pozornie inne tańsze samochody dają więcej, ale mam wrażenie, że tu lepiej dopracowane.
~Mateusz
Crossover 2.0 T5 247KM 182kW
Auto wykonane świetnie, spasowanie wnętrza na najwyższym poziomie, moim zdaniem dużo lepiej niż np. w Audi.
Volvo XC40 Crossover