Lista ocen Volvo XC40 Crossover (15) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 14 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Ziomek
Crossover 2.0 B4 Mild Hybrid 211KM 155kW
Bardzo szybko się nagrzewa, działa cicho i sprawnie. Można ustawić, aby auto samo odcinało dostęp do powietrza z zewnątrz (recyrkulacja) gdy automatycznie wykryje zanieczyszczone powietrze - jak dla mnie idealne rozwiązanie do miasta. Zamontowany dobrej klasy filtr węglowy. Z racji wysokości auta pobór powietrza jest umieszczony bardzo wysoko. Ani razu nie poczułem smrodu spalin stojąc w korku, szczególnie stojąc za "eko" dieslami z Niemiec....
~Jarosław
Crossover 2.0 D4 190KM 140kW
Klimatyzacja jak i ogrzewanie działa bez najmniejszego zarzutu. Minusy są dwa: sterowanie nawiewem z poziomu ekranu oraz topornie działająca funkcja Clean Zone, której zadaniem jest automatycznie zamykać dopływ powietrza do kabiny, kiedy te na zewnątrz jest złej jakości. Niestety bardzo często do kabiny docierają zapachy spalin i dymu z okolicznych kominów, a ostatecznie obieg powietrza musimy zamykać w takich przypadkach sami. Z podobnym...
~Krzysiek
Crossover 2.0 T4 190KM 140kW
Dobrze działająca klimatyzacja, podgrzewana kierownica to b. fajna rzecz. B. praktyczna podgrzewana elektrycznie przednia szyba. Do sterowania klimą z panelu dotykowego idzie się szybko przyzwyczaić.
~Jacek
Crossover 1.5 T3 163KM 120kW
Klimatyzacja wraz z filtrem oczyszczającym działa super. W zimie szybk.o osiąga żądaną temperaturę i pojazd nagrzany jest bardzo szybko.
~Mateusz
Crossover 2.0 T5 247KM 182kW
Samochód posiada funkcję przewietrzania wnętrza, ogrzewanie i klimatyzację można włączyć przed wyjściem z domu za pomocą aplikacji w telefonie.
~Wiesiek
Crossover 1.5 T3 163KM 120kW
Krótko - świetnie. Podgrzewana kierownica w zimie i jesieni sprawia, że aż miło jest trzymać obie ręce tam gdzie powinny być.
~Marat4
Crossover 2.0 T4 190KM 140kW
Nie mam zastrzeżeń - nie wiem jak w lecie ale w zimie szybko się nagrzewa. Przydatna opcja podgrzewanych foteli
~Ireneusz
Crossover 2.0 T5 247KM 182kW
Przydał by się typowy tryb manual do regulacji klimy i wentylatora. Bardzo cichy nadmuch.
~GregZim
Crossover 2.0 T4 190KM 140kW
Na razie korzystałem tylko z klimatyzacji/wentylacji. Jak dla mnie jest naprawdę wydajna i skuteczna.
~Robert
Crossover 2.0 D3 150KM 110kW
Sterowanie klimatyzacja jest z poziomu ekranu dotykowego je przysparza to żadnego problemu.
Volvo XC40 Crossover