Lista ocen Volvo XC60 I SUV Facelifting (22) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 47 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Grzegorz
SUV Facelifting 2.4 D5 220KM 162kW
Pierwszy raz w życiu jechałem autem do serwisu... na lawecie. I to własnie Volvo XC60. Dwukrotnie już! Silnik zgaszony - postanowił się nie uruchamiać. Błąd pompy paliwowej. Akcja serwisowa miała to naprawić. Wręcz popsuła - auto zaczęło gasnąć podczas jazdy i samocczynnie się uruchamiać. Wyobraźcie sobie sytuację, że jedziecie 140 km/h autostradą na tempomancie i nagle zapalają się kontrolki wszystkie i silnik nie pracuje...wspomaganie...
~Maciej
SUV Facelifting 2.0 D4 DRIVE-E 181KM 133kW
Jedna przygoda: włączył sie tryb żółwia. Chyba dpf. Włączyłem wyłaczyłem samochód komunikat zginął. Auto na drogę "S" i szybsza zabawa. Myślę że powypalało sadzę. Dla mnie te DPF - y to jakieś nieporozumienie. Naciąganie ludzi w butelkę. To jest po to żeby wyciągnąć pieniądze od ludzi w serwisie. Jak wytłumaczyć konieczność jazdy po drodze ekspresowej, w trybie manual sztucznie utrzymując wysokie obroty silnika? Głupota
~neverVolvo
SUV Facelifting 2.4 D5 220KM 162kW
Brak usterek silnika. Jednak auto ma bardzo słabej jakości wykończenie niszczące się w kontakcie z pierzem. Jak nieustannie słyszę aby delikatnie wstawiać torbę do bagażnika bo wykładzina się zniszczy, to pusty śmiech mnie ogarnia. Podobnie z lakierem. Nawigacja z wieczystą aktualizacją map to fikcja. Mapy są tak słabej jakości, że aż żal.
~kriss819
SUV Facelifting 2.0 D4 DRIVE-E 190KM 140kW
1500 km przyjechała lawet i miała zabierać samochód uszkodzony czujnik położenia pedału hamulca dźwignia zmiany biegów została w pozycji P i nie dało się jej ruszyć czujnik był wymieniany przez tydzień czasu :)
~gensho
SUV Facelifting 2.0 D4 DRIVE-E 190KM 140kW
NIe działające czujniki ciśnienia w oponach - serwis bez pomysłu. Wyjący kompresor - serwis bez pomysłu. Lakier od przyklejonych móch.
~DaneikPL
SUV Facelifting 2.4 D5 215KM 158kW
Odpukać - przez 100 tys. km nie stało się nic, co wymagałoby nieplanowanej wizyty serwisowej poza drobiazgami opisanymi wyżej.
~Luk
SUV Facelifting 2.0 D4 DRIVE-E 181KM 133kW
Padła chłodnica klimy. Ale to może się zdarzyć w każdym aucie.
~bartol_kbk
SUV Facelifting 2.4 D4 190KM 140kW
Jak na razie wymienię tylko skrzypiące plastiki, oby tak dalej ;-)
~Robert D.
SUV Facelifting 2.0 D4 DRIVE-E 190KM 140kW
Po 2 m-cach użytkowania i przejechaniu 6000 km. nic nie było.
~Maciej42
SUV Facelifting 2.4 D5 215KM 158kW