Lista ocen Volvo XC60 I SUV Facelifting (38) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 31 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~superblady
SUV Facelifting 2.4 D4 181KM 133kW
Volvo chce predysponowac do klasy premium, cenowo też - jest drożej niż w Mazdzie, Toyocie, Mitsubishi etc. ale wewnątrz ja czuję się bardziej dopieszczony. Materiały świetnej jakosci, wydają się porządnie spasowane. Piękny zestaw wskaźników w postaci wyświetlacza TFT. Na razie awarii brak ale przebieg mały. Design wnętrza to kwestia gustu ale szyku tu nie brakuje. Czy warto było za to płacić - przyszłość pokaże. Wtedy napisze. Na razie ASO w...
~Grzegorz
SUV Facelifting 2.4 D5 220KM 162kW
Auto kupione za 229.000 PLN brutto - z pełnym wyposazeniem Summum i dodatkami typu DVD tylnych siedzeń, pakiet Polestar-ponoć do zwiększenia mocy silnika- nie zauważyłem zmiany...; hak i dywaniki gumowe. Za te pieniądze można kupić naprawdę NIEZAWODNE AUDI, SUBARU czy Discovery. Zakup Volvo uwazam za swoją porażkę - mimo, że nadal podoba mi się z zewznątrz.
~Alexy
SUV Facelifting 2.0 D4 DRIVE-E 190KM 140kW
200 tys. po rabacie jakie zapłaciłem za ten samochód to masa pieniędzy. Dla osób, które wiedzą czego szukają - jednak nieco za markę się dopłaca, choć w szczegółach widać różnicę między Volvo a autami o niższych cenach (wykończenie wnętrza, czy solidność szczegółów i przemyślanych rozwiązań)
~Dawid
SUV Facelifting 2.0 D4 DRIVE-E 181KM 133kW
Posiadałem wczesniej ford mondeo teraz volvo xc60 i kolejne auto chyba kupie ford mondeo ale z mocniejszym silnikiem. Cena za volvo dosyc wygórowana w porównaniu z fordem mondeo a w nim znacznie wiecej miejsca. Kwestia wygody siedzenia określam podobnie, jakosc elementów wewnetrzych tez podobnie do volvo.
~Maciej
SUV Facelifting 2.0 D4 DRIVE-E 181KM 133kW
kupilem 4 letnie auto z przebiegiem 60 tys. polski salon za ok. 90 tys. Wg mnie to chyba połowa wartości wyjściowej. Sprzedałem po 2 latach za 77 tys. Sprzedałem auto, bo bałem się że jak się zacznie sypać to mnie puści z torbami.
~gensho
SUV Facelifting 2.0 D4 DRIVE-E 190KM 140kW
Za wysoką cenę dostajecie auto, które ładnie wygląda. Nie próbujcie polegać na zamontowanych systemach. Brak obsługi głosowej w języku polskim. Nawet Niemcy w słabszych modelach to mają. Silnik jak pisałem kiepski.
~RafalWawa
SUV Facelifting 2.4 D4 190KM 140kW
Za te pieniądze nie znajdzie sie w tej klasie auta tak dobrego z takim wyposażeniem, Nawet pojazdy innych kkas, po wyrównaniu wyposażenia są droższe w zakupie. A jakość wykonania nie budzi żadnych zastrzeżeń
~kriss819
SUV Facelifting 2.0 D4 DRIVE-E 190KM 140kW
w tej cenie i tym wyposażeniu nie kupił bym Passata, a umówmy sie to nie ta sama klasa kupiłem 2017 rocznik w lutym, tydzień później pokazali nowy model więc upust był ogromny
~Robert
SUV Facelifting 2.4 D5 215KM 158kW
Auto jak na średniego Suv drogie. W porównaniu do innych suv podobnej wielkości. Ale cenę rekompensuje jakość użytych materiałów i kolejny raz podkreślę wspaniały silnik.
~bartol_kbk
SUV Facelifting 2.4 D4 190KM 140kW
Koszt zakupu auta jak i serwisowania jest wysoki, ale uważam że to auto jest warte tych pieniędzy. To co oferuje rekompensuje te koszty!!!!
Volvo XC60 I SUV Facelifting