Lista ocen Volvo XC60 I SUV Facelifting (38) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 31 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Grzegorz
SUV Facelifting 2.4 D5 220KM 162kW
Auto nagrzewa się po ok. 10 minutach jazdy - bez wzgędu na temperaturę otoczenia - -10oC czy 0oC - podgrzewanie siedzeń przednich działa sprawnie - ale nie wyłącza się lub nie zmniejsza grzania po jakimś czasie (jak to jest np. w Audi) a idzie na maksa - brak czujnika temperatury w siedzeniach, który mógłby to ograniczyć a przez to poprawić komfort - za to minus duży. Dodatkowo włączone grzanie siedzenia ppo wyłaczeniu silnika i opuszczeniu...
~Pedros77
SUV Facelifting 2.4 D4 181KM 133kW
Klimatyzacja 2 strefowa, ale bez możliwości szybkiego ustawienia temperatury w obydwu strefach (u konkurencji przycisk DUAL). Ogólnie działa OK. Nawiewy w słupkach B są zbyt łatwo dostępne dla dzieci. W lecie mogą się pozaziębiać jak skierują na siebie zimne powietrze z klimy. System automat. zamykający obieg zewnętrzny mam, ale nie przekonałem się do skuteczności jego działania. Czasami jechałem za buchającym sadzą Jelczem a wszystko było...
~gensho
SUV Facelifting 2.0 D4 DRIVE-E 190KM 140kW
Termometr w tym samochodzie pokazuje Bóg wie jaką temperaturę. Jak jedziecie zimą na termometrze 3C a w rzeczywistości już dawno jest poniżej 0C. W lecie jest 25C na zewnątrz a termometr 35C. Serwis odpowiada że to jest jedynie orientacyjna temperatura. Klima nie daje żadnego komfortu, wyje kompresor tak że czasami lepiej otworzyc okno niż włączyć klimatyzację.
~Dablju
SUV Facelifting 2.4 D4 181KM 133kW
Bajka. Po 30 sek w zimie mam ciepło w aucie dzięki nagrzewnicy PTC. Podgrzewana kierownica sprawdziła się doskonale. Mam tez grzane wszystkie stołki i przednią szybę. Kupiłem też opcję wietrzenia wnętrza , czujnik jakości powietrza i wilgotności. funkcja przewietrzania jest rewelacyjna - Naciskasz otwieranie drzwi i zanim dojdziesz do auta jest przewietrzone.
~Robert D.
SUV Facelifting 2.0 D4 DRIVE-E 190KM 140kW
Dziś pierwszy śnieg i przymrozek a auto stoi pod chmurką. Wypróbowałem domrażanie szyby przedniej. System ogrzewania rewelacja. Nagrzewanie wnętrza również bardzo szybkie, podgrzewanie foteli błyskawiczne. Latem klima daje radę , dodatkowo mam szklany panoramiczny dach który uchylam i jest wówczas bardzo przyjemnie. Idealna i szybka wentylacja.
~Witek
SUV Facelifting 2.4 D4 190KM 140kW
Ogrzewanie bez zarzutów, szybko i sprawnie. Trochę gorzej z klimatyzacją. Przez całe lato próbowałem różnych ustawień, ale nie udało się osiągnąć dobrych wyników (było albo za zimno albo za gorąco) Dla porównania w innym aucie wciskam "auto", nastawiam temperaturę i jest komfortowo.
~bartol_kbk
SUV Facelifting 2.4 D4 190KM 140kW
Zimą silnik niewiarygodnie szybko się nagrzewa. Dzięki temu ogrzewanie też bardzo szybko zaczyna działać i jest na prawdę wydajne. Podgrzewane fotele też szybko się nagrzewają. Klimatyzacja nie chłodzi, ale zamraża w razie potrzeby!!!! ;-)
~Damian
SUV Facelifting 2.4 D5 220KM 162kW
Ogrzewanie jak i wetylacja bardzo dobrze wykonana, rowniez wentylacje ma z tylu w slupkach, wystepyja xc60 z podgrzewana kierownica Rowniez wam polecam, wszystkie siedzenia sa grzane tyl przod
~MIrek
SUV Facelifting 2.4 D5 215KM 158kW
O niebo lepsza, niż w Koleosie. To auto znakomicie przygotowane na zimę- szybko się nagrzewa, mam podgrzewaną kierownicę i siedzenia. W lecie klimatyzacja nawet zbyt mocna

Usterki Volvo XC60 I

Volvo XC60 I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Rafff
SUV Facelifting 2.4 D5 215KM 158kW
Ogrzewanie kabiny w czasie mrozu zajmuje ok. 10 min., wyjątkowo szybkie i mocne ogrzewanie foteli przednich - powinno jednak się wyłączać przy kolejnym uruchomieniu silnika
Volvo XC60 I SUV Facelifting