Oceny Volvo XC60 II Crossover D4 190KM 140kW 2017-2020

Najnowsze oceny Volvo XC60 II Crossover D4 190KM 140kW 2017-2020

3,6
~BartekCX
Crossover D4 190KM 140kW
Podsumowując, Volvo XC60 jest liderem w swojej klasie bezpieczeństwa. Ta wielka krowa dobrze trzyma się drogi a w szczególności z AWD - które uważam że powinno być obowiązkowe. Natomiast skrzynia automatyczna jest wadą tego samochodu. Należy bardzo o nią dbać. Ponadto wymiana olejów i ogólnie płynów ustrojowych w UE to jest żart. Ten sam samochód w USA ma wymianę co około 15 000km. A u nas 30 000km. Jeżeli chcesz jeździć tym autem przez wiele...
~Stivi
Crossover D4 190KM 140kW
Dobry samochód godny polecenia z paroma "ale". Nieco głośniejszy, mniej kulturalny, mniej komfortowy i mniej pewnie jeżdżący niż np Q5 (paradoks) ale o przyjemniej wykończonym kokpicie, który jednak sprawia wrażenie mniej trwałego i odpornego na eksploatację. Jednak mechanicznie wydaje się być z kolei solidniejszy od Q5. Jednak w 2019 "zepsuto" cennik - jeśli chcesz mieć AWD i automat to tylko z B4 - cena rośnie znacząco z tym silnikiem....
3,6
~Zbigniew
Crossover D4 190KM 140kW
Fatalny jeżeli chodzi o wygodę suedzeń. Kompletnie nue rozumiem kto projektował w dość drogim samochodzie siedzenia z blachy pokrytej cienka gąbką. To się nie nadaje na trasy dłuższe niż 100 km. Elementy siedzeń gniotą w uda kompletny brak wygody nie mówiąc o komforcie. Nawet nie tak się porównać z poprzednia wersja xc60
~federalny
Crossover D4 190KM 140kW
Jest to moje 2 VOLVO XC60 D4. poprzedni kupiłem nowy z salonu full wypas i miałem 3 lata 100tyś km i zero problemów. i zmieniłem na nowy model bo przekonałem się, że to bardzo dobre auto. Teraz też full wypas i dołożyłem mu oprogramowanie POLESTAR .
3,8
~Pikw
Crossover D4 190KM 140kW
Przyjemny w prowadzeniu, za słaby silnik w stosunku do masy auta.
3,1
~Kolo
Crossover D4 190KM 140kW
Auto to jest dla mnie wielkim rozczarowaniem. Stałe coś się w nim psuje, choć większość awarii pojawiła się tuż po 2letniej gwarancji
3,1
~Kolo
~Zywert
Crossover D4 190KM 140kW
Moje drugie XC60 na poprzednim przez niecałe 3 lata 230 tys.km bez wymuszonych wizyt w serwisie. ten model jak dla mnie jest powieleniem poprzedniego XC60 ale wrażenia jak najbardziej pozytywne
~Lesław
Crossover D4 190KM 140kW
Super autko bardzo przyjemne wnętrze, mega wygodne fotele, prowadzi się rewelacyjnie.
~Mark
Crossover D4 190KM 140kW
Fajne nowoczesne autko, jeździłem X3 oraz GLC niestety Niemcy zatrzymali sie w 2000 roku. To moje pierwsze Volvo i naprawde jest OK. Trochę anemiczne czujniki zbliżeniowe
Volvo XC60 II Crossover