Oceny Volvo XC60 II Crossover D4 190KM 140kW od 2017

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Volvo XC60 II Crossover D4 190KM 140kW od 2017

~BartekCX
Volvo XC60 II
Podsumowując, Volvo XC60 jest liderem w swojej klasie bezpieczeństwa. Ta wielka krowa dobrze trzyma się drogi a w szczególności z AWD - które uważam że powinno być obowiązkowe. Natomiast skrzynia automatyczna jest wadą tego samochodu. Należy bardzo o nią dbać. Ponadto wymiana olejów i ogólnie płynów ustrojowych w UE to jest żart. Ten sam samochód w USA ma wymianę co około 15 000km. A u nas 30 000km. Jeżeli chcesz jeździć tym autem przez wiele...
~Stivi
Volvo XC60 II
Dobry samochód godny polecenia z paroma "ale". Nieco głośniejszy, mniej kulturalny, mniej komfortowy i mniej pewnie jeżdżący niż np Q5 (paradoks) ale o przyjemniej wykończonym kokpicie, który jednak sprawia wrażenie mniej trwałego i odpornego na eksploatację. Jednak mechanicznie wydaje się być z kolei solidniejszy od Q5. Jednak w 2019 "zepsuto" cennik - jeśli chcesz mieć AWD i automat to tylko z B4 - cena rośnie znacząco z tym silnikiem....
~Mark
Volvo XC60 II
Fajne nowoczesne autko, jeździłem X3 oraz GLC niestety Niemcy zatrzymali sie w 2000 roku. To moje pierwsze Volvo i naprawde jest OK. Trochę anemiczne czujniki zbliżeniowe
~syd69
Volvo XC60 II
Znakomita alternatywa dla Q5 i X3 jednak nie pozbawiona wad. Z cała pewnością samochód do spokojnej i bezpiecznej jazdy dla niedużej rodziny. Godny następca XC 60 I gen.
~MarianP
Volvo XC60 II
Świetne auto. Jeżeli ktoś szuka SUVa to polecam z czystym sumieniem.
~XC60-buu
Volvo XC60 II
Auto za takie pieniądze powinno oferować więcej, rozczarowanie!
~Jurek
Volvo XC60 II
Trudno na razie odnieść się do tego . Same koszty paliwa to za mało. (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~RAFAŁ
Volvo XC60 II
Auto ma poważną wadę związaną z nie szczelnością drzwi tylnych do których dostaje się woda brud i wilgoć. Serwis nie potrafi znaleźć rozwiązania. Poduszeczki dostaje się woda a do wnętrza samochodów brud i kurz. (Bezawaryjność (poważne usterki))
~Konrad
Volvo XC60 II
Rewelacyjny!!! Czuję się jakbym płynął łodzią z żaglami po bez wietrznym jeziorze. Auto mi się bardzo podoba i chciałbym je każdemu polecić, bo warto! Polubiłem te auto od pierwszego spojrzenia! (Układ jezdny)
~focus.fm
jest komfortowy