Ocena kierowcy - Volvo XC60 II Crossover

Boss, 5 lat temu
Silnik T5 250KM 184kW
Rok produkcji 2018
Volvo XC60 II Crossover T5 250KM 184kW 2018-2020 - Oceń swoje auto
W zasadzie 5 z minusem. Generalnie bardzo wysoki poziom, ale z drobnymi wpadkami.
Idealny dla tego modelu. Dobry kompromis pomiędzy dynamiką, a spalaniem na akceptowalnym poziomie.
Plynnie działająca, o przeciętnej szybkości reakcji przy dynamicznej jeździe.
Pneumatyczny. Układ kierowniczy lekko działający, ale precyzyjny - idealny dla ludzi lubiących ten styl. Bardzo komfortowy. W prowadzeniu stabilny, pewny i przewidywalny. Jednakże agresywna jazda na zakrętach to nie jest jego świat i stanowczo nam to pokazuje, pozostając jednak cały czas pod kontrolą ( pomagają systemy bezpieczeństwa).
Dla mnie najładniejszy SUV na rynku. Usłyszałem w serwisie, że jakość lakieru zależy od wybranego typu/kodu. Dostałem kilka strzałów kamieniami na drodze i nadal bez wgnieceń i odprysków. Wnętrze wykonane z materiałów dobrych lub bardzo dobrej jakości, ale montaż nierówny, tzn. generalnie jest ok., ale są też zadziwiające wpadki (np. "montaż" tylnej kanapy to kompletne nieporozumienie).
Ok. Bez większych zastrzeżeń.
Bez zastrzeżeń. Sterowanie za pomocą wielkiego ekranu, który wcale nie jest tak skomplikowany i mało intuicyjny jak można przeczytać w różnych testach. Kwestia przyzwyczajenia.
Przeciętnie, w okresie letnim w trakcie postoju, w samochodzie robi się zaskakująco szybko duszno i gorąco.
Przestronny, ale jak na tak duży pojazd to bez rewelacji
Jedna z największych zalet tego samochodu. Nie tylko cicho, ale też dźwięk silnika i szum powietrza bardzo przyjemny i nieabsorbujący.
Myślałem, że będzie gorzej.
Na dzisiaj warty swojej ceny.
Bez usterek.
Bez usterek.