Lista ocen Volvo XC70 I (30) - Ergonomia

Na liście zabraknie 29 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Sweet Charlie
Kombi 2.4 D5 AWD 185KM 136kW
Powiem tak: mógłbym 5 minut wymieniać co ten samochód ma, wymienię tylko elementarne rzeczy: stereo sterowane z kierownicy, pełną elektrykę dostępna w intuicyjnych miejscach, wszytsko jest przemyślane. Brakuje mi tylko takich rzeczy: podgrzewanej przedniej szyby, automatycznych wycieraczek i w mojej wersji nie ma opcji RDS, czyli nie widzę tytułów piosenek w radio :-(((( >Ale ten problem rozwiązuje się wymieniając moduł radia na najlepsze...
~Andrzej
Kombi 2.4 5D AWD 163KM 120kW
Oglądając samochód na zdjęciu nie podobała mi się konsola środkowa sprawiająca wrażenie płaskiej i tandetnej, jeżdżąc nim jednak całkowicie zmieniłem zdanie, konsola skierowana jest w stronę kierowcy, jest intuicyjna w obsłudze i czytelna, kierownica wielofunkcyjna również dobrze leży w dłoni. Hamulec ręczny jest mocno przesunięty w stronę kierowcy co dla mnie nie stanowi problemu ale samochodem jeździł brak który ma 2m i przeszkadzała mu w...
~k2
Kombi 2.4 5D AWD 163KM 120kW
Wszystko wydaje się być na miejscu i pod ręką, tyle, że kiepsko ze schowkami. Nie ma gdzie schować CB radia. W podłokietniku słuchawka telefonu, mozna ją było zamontować gdzieś na skraju, ale po co, skoro można na samym środku czyniąc tym samym resztę wnęki praktycznie niezdolną do wykorzystania. W lagunie pod tym względem dużo lepiej.
~Krystian
Kombi 2.5 T AWD 210KM 154kW
Sporo miejsca do załadowania bagaży oraz drobiazgów, wcześniej bez instalacji LPG we wnęce na koło zapasowe prócz samego koła bylo miejsce na wszystkie potrzebne mniej lub bardziej rzeczy do jazdy w tym gaśnica, linka, zestaw narzędzi nasadowych, narzędzi do samochodu, lejka itp.
~drabek
Kombi 2.4 D5 AWD 185KM 136kW
Baaardzo wygodne fotele. Sporo miejsca na nogi zwlaszcza z przodu. Troszke wiecej przydaloby sie z tylu. Nie pisze o dwoch fotelach w bagazniku gdyz to wiadomo, ze dla dzieci. Doskonaly na dlugie trasy. Czasami po przejechaniu 500km nie chce mi sie z niego wychodzic;)
~MojeXC70
Kombi 2.4 D5 AWD 185KM 136kW
Wszystko jest pod ręką i bez udziwnien. Navi, telefon, radio i tempomat są obsługiwane z kierownicy, więc przy automacie można w ogóle nie odrywać rąk od kierownicy
~Robert
Kombi 2.4 5D AWD 163KM 120kW
Zgadzam sie kims kto napisal, ze po wyjeciu kluczyka radio nie dziala, nawet w glupiej Fiescie dziala, to minus
~xcer
Kombi 2.5 T AWD 210KM 154kW
Fenomenalnie wygodne i ladne wnetrze. Znacznie lepsze niz w Audi. Jasna deska rozdzielcza troche odbija sie w szybie.
~Komar
Kombi 2.4 5D AWD 163KM 120kW
Słaby psujący się nawiew i tragiczne przedmuchy z przodu , do kabiny wlatuje zimne powietrze ....
~czupur2
Kombi 2.4 5D AWD 163KM 120kW
co tu komentować - volvo i wszystko w temacie. już od serii 900 nazywany kanapą na kółkach