Lista ocen Volvo XC70 I (27) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 32 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Andrzej
Kombi 2.4 5D AWD 163KM 120kW
I tu jest drugi najsłabszy punkt samochodu; siedzenia czy obicia są z bardzo grubej i komfortowej pianki, niezwykle wygodne w użytkowaniu ale zajmują dużo miejsca, przez co siedząc w środku czujemy się mocno obudowani a miejsca jest dość mało. Mam 182cm i dzieci z tyłu ledwo się mieszczą stale kopiąc mój fotel. Mondeo, Passat, A6 nie wspominając o SuperB mają tej przestrzeni duuużo więcej. Dodatkowo bagażnik który z zewnątrz wydaje się ogromny...
~Sweet Charlie
Kombi 2.4 D5 AWD 185KM 136kW
Z przodu jak w salonce... Z tyłu mój stary Peugeot 406 Kombi oferował lepsze warunki dla 3 pasażerów, tutaj 2 pasażerów ma świetnie, a ten środkowy to powinno być raczej dziecko, bo to nie jest pełnoprawny fotel moim zdaniem, nie ma tak wygodnego wyżlobienia po prostu. No ale za to robi za fajny stolik jak nie ma tego środkowego fotela za to hihihi
~Archeolog
Kombi 2.4 5D AWD 163KM 120kW
Przy gabarytach pojazdu mogłoby być więcej przestrzeni, zwłaszcza z tyłu, ale to Volvo więc ograniczona przestrzeń w środku to cena za bezpieczeństwo. Mieszczę się jako kierowca rozmiarów XXL, ale pasażer za mną nie ma już wygodnie.
~MojeXC70
Kombi 2.4 D5 AWD 185KM 136kW
Z przodu jest dużo miejsca, z tyłu też ok, ale na nogi trochę za mało. W bagażniku można opuścić kratę, która oddziela przestrzeń bagażową od pasażerskiej i zapakować auto pod sam dach.
~ksenonowiec, ksenonowiec@wp.pl
Kombi 2.5 T AWD 210KM 154kW
Ogromna przestrzeń z przodu, z tyłu no cóż - nie można sobie rozłozyć nóg jak w rols-royce ani nie siedzi się skulony jak w nie jednym aucie klasy wyższej po prostu w sam raz jak na tą klasę
~Krystian
Kombi 2.5 T AWD 210KM 154kW
Miejsca na nogi oraz nad głową wystarczająco dla 4/5 osób, test siedzenia samego za sobą tez przeszedł pomyślnie (180 cm wzrostu)
~Drombo
Kombi 2.5 T AWD 210KM 154kW
wygoda, wygoda i wygoda. krata opuszczana z podsufitki sprawia że można bambetle na wywczas dopchnąć kolanem i długa na urlop
~dudek0@wp.pl
Kombi 2.5 T AWD 210KM 154kW
Przestrzeń zarówno jest bardzo duża zarówno dla kierowcy, jak i pasażerów, a to za sprawą poprzecznego ułożenia silnika.
~Mazurator
Kombi 2.4 5D AWD 163KM 120kW
Mam 192 cm wzrostu. Siedzenia mega wygodne. Rząd pierwszy ok, Rząd drugi trochę ciaśniej.
Dziennik kosztów dla Volvo XC70 I
6,9
11,8
15,3
~drabek
Kombi 2.4 D5 AWD 185KM 136kW
Z przodu mysle ze jest dobrze. Troszke wiecej miejsca na nogi z tylu przydaloby sie. Ogolnie ok