Lista ocen Volvo XC70 I (28) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 31 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~drabek
Kombi 2.4 D5 AWD 185KM 136kW
Kupilem auto 3 letnie, uzywane z salonu. Jestem drugim wlascicielem. Pierwszy wlasciciel zakupil ten sam model tyle ze prawie trzy lata mlodszy. Gdybym posiadal taka ilosc pieniedzy tez bym tak zrobil bo auto jest super. Moje kosztowalo mnie polowe tego ile kosztowalo jako nowe. Dealer przylozyl sie i wszelkie usterki ktore wskazalem zostaly usuniete nim odebralem auto( nowe opony, klocki hamulcowe, wymieniony przedni zderzak ktory mial male...
~Sweet Charlie
Kombi 2.4 D5 AWD 185KM 136kW
Jak by tu powiedzieć... Jeśli nie powiem komuś, ile lat i jaki przebieg ma mój samochód, to mysli ze ma 2-3 lata i przebieg kilkadziesiąt tysięcy kilometrów, więc jest wart GRUBO ponad 100.000 PLN. A jego koszt to nieco ponad 60K brutto na FV i to z dodatkowymi opcjami instalowanymi już w Polsce !!! Tak dobrego samochodu, o takim wyglądzie, tej wielkości, czyli tak bezpiecznego i reprezantacyjnego kombi, NIEBITEGO zaznaczam, za takie rozsądne...
~Andrzej
Kombi 2.4 5D AWD 163KM 120kW
Jak wspomniałem wcześniej bardzo wysoka jakość za niestety dość duże pieniądze. Aktualnie za zadbany egzemplarz nawet 16-18 letni, należy zapłacić ok 22-25tys zł. W tej cenie kupiłem 10 letniego passata z 2011 roku. Drugą stroną medalu jest to że kupując taki egzemplarz za 25tys zł, za 5 lat jak będzie zadbany to sprzedacie go minimum za te same pieniądze albo i lepsze. Nowsza wersja po liftingu nie jest już tak komfortowa i poszukiwana. Dobra...
~Archeolog
Kombi 2.4 5D AWD 163KM 120kW
Od samochodu 15-letniego, kosztującego 15-20 tys zł można by było wymagać więcej, ale wszystko zależy od stanu w jakim kupuje się auto. Warto zainwestować więcej z zadbany egzemplarz, choć i to nie gwarantuje nagłych problemów z niektórymi podzespołami, zwłaszcza z elektroniką. Należy zwrócić uwagę na skrzynię biegów. Jej naprawa może nawet podwoić koszt zakupu pojazdu
~k2
Kombi 2.4 5D AWD 163KM 120kW
Generalnie dość przyzwoicie, na razie brak poważnych awarii, reszta to raczej wynik jakości dróg, choć mam wrażenie, iż takie auto powinno wytrzymać odrobinkę więcej. Bogate wyposażenie ale nie jest to auto tanie.
~ksenonowiec, ksenonowiec@wp.pl
Kombi 2.5 T AWD 210KM 154kW
Konkurencyjne Audi Allroad odpowiadające podobnemu prestiżu jest droższe pod względem jak i ceny wersji podstawowej jak i opcji, a Subaru Outback fakt jest tańsze tylko że w Volvo za różnicę cen otrzymujemy własnie prestiż
~Krystian
Kombi 2.5 T AWD 210KM 154kW
Mój egzemplarz udało mi sie wyrwać w stosunkowo niskiej cenie z powodu awarii, dokładając okolo 3k zł na naprawę wyszedł dosyć dobry tani samochód.
~czupur2
Kombi 2.4 5D AWD 163KM 120kW
genialne auto do połykania drogi - przejedziesz 1000 km bez zatrzymania i bólu pleców, a jak zajdzie potrzeba to i szafę do kufra zmieścisz
~michał
Kombi 2.5 T AWD 210KM 154kW
Nadal dużo kosztuje. gdybym miał teraz wybrać to zrezygnowałbym z kombi i z 4x4 i kupił Lexusa gs300 za te same pieniądze

Usterki Volvo XC70 I

Volvo XC70 I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Grzegorz
Kombi 2.4 D5 AWD 185KM 136kW
Auto odstępuje jakością autom niemieckim, a cena no ... salon 235000zł w 2007roku, 35000zł w 2014roku sprzedany .