Lista ocen Volvo XC70 I (28) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 31 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Sweet Charlie
Kombi 2.4 D5 AWD 185KM 136kW
Prawie doskonałe. Peugeot 406 co prawda był nie gorszy, choć Volvo go bije powyżej 170km. Bo to jest wóz, w którym można rozmawiać nie podniesionym glosem jeszcze przy 200km/h !!! Stuki z normalnie pracującego podwozia (nie mówimy o rozwalnych amorkach itp. tylko o normalnie utrzymanym wozie) są lekko słyszalnymi puknięciami, na penwo niedenerwującymi.
~czupur2
Kombi 2.4 5D AWD 163KM 120kW
jak to w kombi - cicho nie będzie, a plastiki (które rzekomo skrzypią) skrzypią tylko Januszom, co połamane spinki zastępują trytką i plasteliną. jak już gdzieś wsadzisz łapy i połamiesz mocowania, to kup ori, albo nie dziw się, że wszystko potem dzwoni - mi po 20 latach i 450 tys nic nie dzwoni...
~Andrzej
Kombi 2.4 5D AWD 163KM 120kW
Jest średnio, z jednej strony zawieszenie bardzo dobrze tłumi nierówności a materiały zastosowane we wnętrzu są wysokiej jakości i nie skrzypią mimo upływu lat. Z drugiej strony słychać silnik, turbinę i pęd powietrza. W A6 jest ciszej.
~MojeXC70
Kombi 2.4 D5 AWD 185KM 136kW
Wiem że to auto jest super wyciszone, szczególnie z silnikiem benzynowym, z dieslem jest już trochę gorzej. W każdym razie dobrze izoluję od dzięków z otoczenia poza silnikiem.
~Igor Igor@bd.pl
Kombi 2.4 5D AWD 163KM 120kW
Tu zawsze mogłoby być lepiej. Ale można rozmawiać przez telefon przez głośnik bez problemu. Rewelacyjne audio - świetny dźwięk. Ale przy 140 i wyżej szumi już trochę za bardzo.
~Krystian
Kombi 2.5 T AWD 210KM 154kW
Mogło by być lepsze, do 120 daje radę potem robi sie tylko głośniej, na szczęście system audio daje radę nawet przy większych prędkościach.
~Grzegorz
Kombi 2.4 D5 AWD 185KM 136kW
Jest głośniejszy od merca zdecydowanie. W trasie słychać silnik, a jego wycie D5 185KM jest miłe dla ucha zwłaszcza przy wyprzedzaniu :)
~k2
Kombi 2.4 5D AWD 163KM 120kW
Jak silnik się rozgrzeje jest dość cicho. Czasami słychać pęd powietrza czy hałas opon, ale to przy prędkości powyżej 120.
~drabek
Kombi 2.4 D5 AWD 185KM 136kW
A to calkiem niezle! Przy gwaltownym przyspieszeniu slychac pomruk silnika. Poza tym eee nie wiem bo slucham radia.
~ksenonowiec, ksenonowiec@wp.pl
Kombi 2.5 T AWD 210KM 154kW
Wnętrze doskonale wyciszone jak na tę klasę, jedynie czasami przy mocniejszym wciśnieniu pedału gazu słychać leciutki pomruk