Lista ocen Volvo XC70 II Kombi (12) - Karoseria

Na liście zabraknie 29 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Andrzej
Kombi 2.4 D5 185KM 136kW
Oklaski dla Szwedów, blacha jest bardzo gruba i odporna na wgniecenia a lakier na wszelkie zarysowania, na dodatek na wszystkich newralgicznych punktach znajdują się plastikowe nakładki. Wszystko to oczywiści waży swoje ale robi robotę dzięki czemu kilkunasto letni samochód wygląda dobrze i nie ma grama rdzy. Mam kolor zloty na który położyłem ceramikę, sam kolor jest taki że mogę przez trzy miesiące nie jeździć na myjnię i nie widać na nim...
~re
Kombi 2.4 D5 215KM 158kW
Twardy (miałem jedno spotkanie z wieswagenem, które się dla paska słabo skończyło, ale nie z mojej winy, więc nie będę żałował tej kupy plastiku, choć wygląd był żałosny). Pakowność jest taka, że przed wyjazdem na wakacje odpowiedź na każde pytanie "czy bierzemy ze sobą" odpowiedź brzmi "tak". dodatkowa przestrzeń pod podłogą też jest super.
~Jakub J.
Kombi 2.4 D5 185KM 136kW
Cóż... wzór. Auto prezentuje się okazale i mimo 11 lat na karku naprawdę prestiżowo. Oglądam się za nim za każdym razem gdy wysiadam. Mam kolor szampański/beżowy i zupełnie na nim nie widać brudu. Zero korozji czy śladów, trudno je porysować, a przy odrobinie pracy (woski, pasty) wygląda zjawiskowo.
~adam---
Kombi 3.2 238KM 175kW
Odkąd zobaczyłem filmik "XC70 versus Scania" w którym Volvo po niezłym dzwonie zostaje w kawałku a kierowca daje znali życia moje samopoczucie polepszyło się. Niestety, nikt nie wymyślił podobnie skutecznego sytemu przy uderzeniach bocznych - które są większym zagrożeniem.
~Piotr
Kombi 3.0 T6 304KM 224kW
Ładna, zdrowa, ponadczasowa. auto ma 7 lat i śladów korozji, zadrapań itp. Blachy są nieco grubsze i sztywniejsze niż np. w V50. Elementy plastikowe mają tendencję do odklejania się, chyba lepiej byłoby gdyby były na jakieś plastikowe klipsy wpinane w nadwozie.
~Tadeusz
Kombi 3.2 238KM 175kW
Auto w miarę solidne ale mi się nie podoba. Nie wiem kto je kupuje? Chyba po to żeby się tylko wyróżnić. Dla mnie brzydki.
~flippper
Kombi 2.4 D4 163KM 120kW
Jedna kropka rdzawa na 10'io letnim aucie, a spód dobrze jest pomalować jak najwcześniej.
~flippper
Kombi 2.4 D4 163KM 120kW
~Emil
Kombi 2.0 D4 163KM 120kW
Mnie się podoba, nie mam tu żadnych zastrzeżeń. Co ważne wszystko jest grube i solidne.
Dziennik kosztów dla Volvo XC70 II Kombi
12,3
~met
Kombi 3.0 T6 304KM 224kW
Nie wiem co miałbym tu napisać :) Karoseria jak karoseria, jest.
Volvo XC70 II Kombi