Lista ocen Volvo XC90 II (25) - Karoseria

Na liście zabraknie 42 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marek
SUV 2.0 D5 235KM 173kW
Przy 9 000 km pekła przednia szyba, tak bez powodu - bez działania mechanicznego. z oporami wymiana reklamacyjna.Po 15 000 zaczęło coś skrzypieć w głównej konsoli. Znowu ASO i 4 dni. Zrobili - po tygodniu znowu skrzypi - znowu ASO i kolejne 3 dni. Po 32 000 będąc w trasie za granicą odsunąłem fotel kierowcy i .... nie daje się z powrotem przesunąć. Wizyta w ASO w Niemczech - po 3 h naprawili, działa. Dwa miesiace później ten sam numer ale z...
~Krzysztof
SUV Facelifting 2.0 T6 310KM 228kW
Bardzo delikatny lakier, lekkie gałęzie spowodowały zarysowania. Rozregulowały się przednie drzwi pasażera i konieczna była regulacja. Skrzypienie w środkowej konsoli - raz zrobili po4 dniach wyjechałem i skrzypi dalej. Kolejna wizyta w ASo i kolejne 4 dni stania auta w naprawie - udało się, nie skrzypi.
~Kedar
SUV Facelifting 2.0 B5 Diesel Mild Hybrid 249KM 183kW
Daję 4 gwiazdki, ale tylko za to, że spasowanie elementów mogłoby, być lepsze- trochę odstaja tylne drzwi i nierówne są plastiki na drzwiach/ zewnętrzne/. Myślę, że to trochę niechlujny montaż, na przeglądzie muszę na to zwrócić uwagę- choć w zasadzie już się przyzwyczaiłem.
~Tomasz
SUV 2.0 D5 235KM 173kW
Po 4 latach rdza na nadkolach pod listwami lewa i prawa strona spowadowane tarciem listew Ponadto tylnie drzwi od strony kierowcy się zacinają bez możliwości otwarcia od środka co mija po kilu godzinach lub dniach na dodatek szyba ruszą się na boki
~Mariusz
SUV 2.0 D4 190KM 140kW
Skrzypienie w centralnej konsoli, serwis nic nie znalazł i nadal skrzypi, skrzypi pod fotelem pasażera z przodu ale tylko jak ktoś siedzi. Zablokowały sie drzwi bagażnika - serwis i koszt 1800 zł. Bardzo łatwo brudzące się pokrycie foteli - np. od jeansów.
~Tadeusz
SUV Facelifting 2.0 B5 Benzynowy Mild Hybrid 264KM 194kW
Bardzo delikatny lakier, mała gałązka zarysował mi cały bok, opuściły się tylne drzwi i trzeba było regulować, skrzypi tylny prawy fotel jak się na nim usiądzie
~Grzegorz
SUV Facelifting 2.0 B6 Benzynowy Mild Hybrid 314KM 231kW
Regulacja klapy bagażnika... pierwsza przy 9800 km (!!!). Druga przy prawie 100 k km. Skrzypienie w fotelu kierowcy dwie próby naprawy druga skuteczna.
~Tadeusz
SUV 2.0 T6 320KM 235kW
Wymiana zamykania drzwi bagażnika, zablokowana regulacją fotela kierowcy, wymiana silniczka wycieraczek, awaria podnoszenia szyby w tylnym rzędzie.
~Przemysław
SUV 2.0 T6 320KM 235kW
Nadal zachwyca mnie lekkość linii, dotychczas nie spotkałem pojazdu 7-osobowego, który wyglądałby tak smukło, klasycznie i elegancko jak XC90.
~Janosik
SUV 2.0 D5 225KM 165kW
Na razie ok - ocena pod wpływem emocji związanych z awarią systemu - tak systemu! kierunkowskazów. Przez 300 km co 30 sekund włączał się alarm....!!!