Oceny Volvo XC90 II SUV 2.0 D5 235KM 173kW 2016-2018

Volvo XC90 II SUV 2.0 D5 235KM 173kW 2016-2018 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Volvo XC90 II SUV 2.0 D5 235KM 173kW 2016-2018

~Michał
SUV 2.0 D5 235KM 173kW
Auto obszerne, olbrzymi bagażnik, a przede wszystkim bezpieczne. Samochód wart swojej ceny, a co ciekawe egzemplarze z drugiej ręki z przebiegiem ponad 200 tys. km warte zainteresowania bo bolączki już u nich nie występują o ile auto było rzetelnie serwisowane tak jak moje. Tak naprawdę oprócz wymiany oleju i filtrów nie robię w nim nic. Polecam
3,8
~Volvo
SUV 2.0 D5 235KM 173kW
Nie ma możliwości ustawienia dokładanie tego modelu ani silnika, więc precyzuje. Rocznik 2021, B5, diesel + elektryk 14 KM. Przebieg obecny 33 tyś km. Mam go od nowości. Awarie bardzo częste, pierwsza przy 14 tyś. km ( wyciek z Turbo), druga 32 tyś km, awaria pompy oleju, malowanie tylnego zderzaka, odpadłą farba w jednym miejscu, teraz kolejna ( nie działające podgrzewanie fotela kierowcy), a to dopiero dwa lata.....
~Cezary
SUV 2.0 D5 235KM 173kW
Jest pakowny, bezpieczny, przyjemny do jazdy na autostradzie i w terenie (zawieszenie pneumatyczne). Daje radę z przyczepą i na parkingu w galerii. A nagłośnienie B&W dla melomanów. Fotele w wersji R mało wygodne na dystansach pow 500-700 km.
~Dawid Duisburg
SUV 2.0 D5 235KM 173kW
No poprostu reqelacja. Mam 192 cm. 110 kg. Auto wygodne silnik rewelka jezeli chodzi o przyspieszenie spalanie to super. Nie jest to auto do scigania ale wyprzedzic i pojechac 150 lub 200 bez problemu. Mieszkam.w De wiec da sie jezdzic ale 200 poco? 140 starczy
~Maczuk
SUV 2.0 D5 235KM 173kW
Jeżdżę XC 90 II od 21 marca (dzien odbioru auta). Jestem pod wrażeniem. Zero problemów. Myślę że negatywne opinie pisane sa na zamówienie konkurencji albo niektórzy maja pecha stasznego. Auto rewelka. Moj ma wgrane oprogramowanie.
~Jarek
SUV 2.0 D5 235KM 173kW
Różnymi autami przejechałem ponad milion kilometrów. Odnalazłem swój ideał :). Szukałem połączenia różnych cech: wygody i bezpieczeństwo, odrobiny sportowego charakteru (R-design) i praktycznego bagażnika do pracy i na wycieczki. Volvo wywiązuje się z tego zadania idealnie.
3,7
~Marek
SUV 2.0 D5 235KM 173kW
Po roku auto pokazało swoje prawdziwe oblicze. Awaria, awaria i awaria...pęknięty filtr DPF, 4 razy przewody od intercoolera, turbina, przewód hamulcowy pęknięty, awaria blokady kierownicy, że o awariach softu nie wspomnę i kilka innych. A już zupełnym kuriozum jest fakt, że auto nie ma czujnika zużytych klocków!!!! jak zaskrzypią tarcze to znaczy, że czas zmieniać - ale dlaczego komplet?
~Szafa
SUV 2.0 D5 235KM 173kW
Mam samochód w R-design w pięknym perłowym kolorze. Wszystko co chciałem to w nim jest. Dla mnie jest piękny i jak za te pieniądze lepszego nie ma. Spełnia się w roli samochodu rodzinnego dla rodziny 2+2 z wózkiem.
~PC
SUV 2.0 D5 235KM 173kW
To czego się spodziewałem za rozsądną w stosunku do konkurencji cenę (384tys PLN bazowa po rabatach około 330tys PLN). Dopracowane detale, eleganckie wnętrze, duży wyświetlacz. Szkoda że nie ma ofercie V6.
~Baart
SUV 2.0 D5 235KM 173kW
Nigdy nie jezdzilem samochodem tej klasy. Po dokonaniu analizy jakiego samochodu potrzebuję i sprawdzeniu rynku, okazało się że do wyboru mam vana Mercedesa oraz VW i SUVy 7 miejscowe Audi, BMW, LR i Volvo. Po jazdach testowych i kontakcie ze sprzedawcami jedynym możliwym zakupem okazalo się Volvo i Vklasa. Widocznie samochód którym podjeżdżałem pod salony był za słaby aby nawiązać partnerską rozmowę, szczególnie w BMW.
Volvo XC90 II SUV