Oceny Volvo XC90 II SUV Facelifting

Oceny Volvo XC90 II SUV Facelifting – wybierz silnik

Najnowsze oceny Volvo XC90 II SUV Facelifting

~Michał
SUV Facelifting 2.0 T6 310KM 228kW
Bardzo wygodny i pakowny, dobrze działające systemy bezpieczeństwa. Ładny (subiektywne ale mogę wyrazić swoją opinię). Dynamiczny, chociaż trzeba się przyzwyczaić do charakterystyki silnika. Niewygodny przy parkowaniu w mieście (wielkość samochodu) ale jak na tę wielkość zaskakująco zwrotny. Nie miałem awarii, natomiast komputer wyświetla czasem zaskakujące komunikaty typu awaria świateł mijania, które znikają następnego dnia razem z...
1,4
~Tadeusz
SUV Facelifting 2.0 B5 Benzynowy Mild Hybrid 264KM 194kW
Na przestrzeni prawie dwóch lat ponad 20 wizyt w ASO, auto łącznie stało w naprawach prawie 2 miesiące. Ciekawostka - pracownik ASO powiedział mi w zaufaniu, że z moim autem nie jest tak źle, są gorsze przypadki np. wymiana silnika po kilkunastu tysiącach przebiegu lub skrzyni biegów ... czyli ja trafiłem na "dobry" egzemplarz. Oceńcie sami.
1,5
~Krzysztof
SUV Facelifting 2.0 T6 310KM 228kW
Totalne rozczarowanie - awaria, awaria itd. W UK XC 90 ma ocenę jako najbardziej awaryjnego auta bez względu na kategorie. Najważniejsze - tydzień temu udało mi się je sprzedać ... ulga i współczucie dla kupującego.
3,1
~Piotr
SUV Facelifting 2.0 B5 Benzynowy Mild Hybrid 264KM 194kW
Duża wygoda jazdy, doskonałe prowadzenie, duża dynamika, dość dobrze wyciszony
1,8
~Grzegorz
SUV Facelifting 2.0 B6 Benzynowy Mild Hybrid 314KM 231kW
Miale trzy inne stare Volva, były super, to było czwarte i ostatnie - NIGDY NIE KUPIE JUZ VOLVO. Awaria, awaria awaria...na szczęście udało się je sprzedać.
~Paweł
SUV Facelifting 2.0 B6 Benzynowy Mild Hybrid 314KM 231kW
Bardzo komfortowe żywe auto. Świetnie się prowadzi. Dobre nagłośnienie, stabilne na drodze. Świetnie też wygląda. Zdecydowanie polecam.
4,1
~ahubisz
SUV Facelifting 2.0 B5 Diesel Mild Hybrid 249KM 183kW
Wybaczam mu wszystko bo bardzo mi się podoba. Duży komfort jazdy. Wygodne fotele. Gadżety w panelu głównym.
~Kedar
SUV Facelifting 2.0 B5 Diesel Mild Hybrid 249KM 183kW
Dobrze wygląda, nie kłuje w oczy. Jeździ się przyjemnie i samochód, o dziwo okazuje się dość poręczny.
~Piotr
SUV Facelifting 2.0 B5 Benzynowy Mild Hybrid 264KM 194kW
Jeździ sie bardzo przyjemnie. Piekne wnętrze i piekny samochód.
3,6
~lolo
SUV Facelifting 2.0 T6 310KM 228kW
To juz chyba jest szczyt auto za kupe kasy . przebieg 27 tys. a bierze olej jak najgorszy złom
Volvo XC90 II SUV Facelifting