Lista ocen Volvo XC90 II SUV (27) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 28 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Paweł
SUV 2.0 D5 225KM 165kW
Usterki opisałem niżej. Start/Stop potrafi wyłączyć silnik jeszcze w trakcie poruszania się samochodu i to często! Elektroniczne napinacze pasów potrafią się aktywować przy np. niewielkim "hopku" i ścisnąć porządnie klatę, do utraty tchu. Topowa tapicerka skórzana nappa zabarwia się właściwie wszystkim, doczyszczenie oferowanym preparatem Volvo niemożliwe (radzę nie kupować jasnej). Złożone oparcie, fotelik i.t.p. zostawiają trwałe...
~maas221122
SUV 2.0 D5 225KM 165kW
5 za DESIGN. Jednak wydając ze względu na to co się kryje w opakowaniu z metką za ponad 300 000zł - zupełnie inna ocena. Volvo (w imieniu swoim i autoryzowanego serwisu) odrzuciło odpowiedzialność za samozapłon mojego auto, po 30 km od wyjazdu z serwisu, po kolejnej naprawie gwarancyjnej. Odmówili odpowiedzialności, pomimo faktu, że dysponowali ekspertyzą zewnętrzną, mówiącą o ich odpowiedzialności. Poczułem się oszukany, zwiedziony...
~Przemysław
SUV 2.0 T6 320KM 235kW
Jestem w stanie docenić piękno zewnętrzne i wewnętrzne mojego auta, do dziś zachwycają mnie detale - jak choćby drewno na desce rozdzielczej ułożone w kształt jodełki francuskiej. Wygląda to naprawdę pięknie, imponująco. Poza jednak warstwą estetyczną i walorem użytkowym pojazdu, które oceniam bardzo wysoko, są też deprymujące usterki, które w tak drogim aucie, nie powinny w moim przekonaniu zaistnieć. Uciążliwość usterek doprowadziły mnie do...
~Szafa
SUV 2.0 D5 235KM 173kW
Bardzo dobra jakość. Mój model ma pełną opcję. Ostatnio wsiadłem do Tuarega, który jest... droższy od mojego Volvo. Jakość zdecydowanie gorsza. Dużo więcej twardych plastików, Skóra jakaś... sztuczna. W XC90 czuć, że to klasa premium. Wybierałem pomiędzy q7 X6 i XC90. Jestem zadowolony. Jakość tych aut jest porównywalna.
~Volvo
SUV 2.0 D5 235KM 173kW
Mnóstwo awarii. Napisałem i nich w komentarzu. Wyciek z Turbo, awaria pompy oleju ( dwa i pół tygodnia w serwisie), malowanie zderzaka tylnego, awaria podgrzewania fotela kierowcy w 1,5 roku eksploatacji. Wszystko naprawione w ramach gwarancji, ale czas stracony nie do odzyskania
~Arek
SUV 2.0 D5 225KM 165kW
Nikt mnie nie zmuszał do zakupu , Chciałem sam mieć najładniejszy SUV na rynku i mam. Jakość wykończenia jest bardzo dobra , ale jak widzę teraz co daje za te same pieniądze AUDI Q7 to zakup XC90 oceniam jako błąd zeszłego roku.
~Krzysztof
SUV 2.0 T8 TwinEngine 407KM 299kW
ten samochód nowy kosztował 0,5mln złotych, nie rozumiem jak można przy tej cenie klientowi oferować silnik 2.0 o kulturze pracy maszyny rolniczej, mechaniczne XC90 to dramat.
~Tomasz
SUV 2.0 D5 235KM 173kW
To jest moje 3 xc90 i prawdopodobnie ostatnie Przednie szwedzkie fotel wycierają się już po 150000 niemówiąc już o korozji po 4 latach
~Volvo XC90 Inscription Polestar
SUV 2.0 D5 235KM 173kW
Cena wysoka jak za tak kiepskie materiały we wnętrzu plastik niskiej jakości o ile nowy jest ok za kilka lat będzie na pewno trzeszczał.
~Dario
SUV 2.0 T6 320KM 235kW
Potrafią trzeszczeć niektóre elementy tunelu środkowego, tapicerka drzwi oraz podsufitka przy otwartej rolecie dachu panoramicznego .
Volvo XC90 II SUV