Lista ocen Yugo Koral (19) - Całokształt

Na liście zabraknie 13 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~zeki@o2.pl
Hatchback 1.3 65KM 48kW
Niestety gablota poległa po starciu z psem i ogrodzeniem betonowym. Do tej pory z żoną go wspominamy! Mieliśmy wersję składaną w Reichu przez WV (lepsze siedzenia itp)oraz dodatkowo podrasowaną przez wspomnianego speca. Miał 10s do 100km/h!!! Jeśli ktoś nie potrzebuje wypasionego kokpitu itp to polecam tym bardziej, że bezpieczny jest (doświadczyłem na sobie. Niestety zostało mi po nim tylko kilka częsci:-(
~cegie@poczta.fm
Hatchback 1.1 55KM 40kW
Super auto, szczególnie dla początkujących automobilistów, zwrotne, ekonomiczne, duże wewnątrz, zdecydowanie lepsze od CC czy Tico. Jednak przede wszystkim przy żółtym kolorze strasznie zwracające na siebie uwagę na ulicy. Niestety, musiałem mojego Jugolka sprzedać :-(
~klimek
Hatchback 1.1 55KM 40kW
moje yugo sprawuje sie dobrze leje paliwo i jade ale troche za duzo pali 7.0l na 100km/h to a ten sielnik za duzo ale ogolnie sprawoje sie bardzo dobrze ;)
~Mihau
Hatchback 1.1 55KM 40kW
swietne prowadzenie, pakownosc niesamowita jak na wymiary autka, parkowanie bardzo przyjemne, nie ma luksusow i fajerwerkow, ale zawsze dowiezie na miejsce
~yugokopter
Hatchback 1.3 65KM 48kW
Mam go od nowego już ponad 5 lat, jest po tuningu i wszyscy mi go zazdroszczą lub podziwiają. nie zamierzam go sprzedać, ma u nie dożywocie:):)
~pernick@os.pl
Hatchback 1.1 55KM 40kW
jestem pierwszym właścicielem tego auta, mimo wszystko chwalę to auto lecz jak się dorobię to kupię sobie o parę lat nowszy model.
~MK
Hatchback 1.1 55KM 40kW
Moim zdaniem Yugo nie jest gorszy od Tico czy CC biorąc pod uwagę osiągi porównałbym go z Seicento.
~vania- pirat
mam yugo od roku kupilem go za 6oo zl a wydalem juz na niego 2000zl
~krzys_piwo@wp.pl
Hatchback 1.1 55KM 40kW
generalnie fajne autko dla niezbyt wymagających. Lepsze od CC i Tico!!!!
~jarcol
Hatchback 0.9 45KM 33kW
małe niezawodne autko, napewno lepsze od naszych produktów krajowych.