Szukaj

Informacje o Opel Combo E Kombivan 1.2 Turbo 110KM 81kW od 2018

Lata produkcji: 2018 – teraz
Segment: VANy

Combo oferowane będzie z silnikiem Diesla o pojemności 1,5 litra w trzech wariantach mocy: 75, 100 i 130 KM. Pierwsze dwa łączone będą z pięciobiegową skrzynią ręczną, zaś najmocniejszy z szęsciobiegowym manualem, lub nową ośmiobiegową skrzynią automatyczną.

Alternatywą będzie silnik benzynowy 1.2 Turbo w dwóch wariantach mocy: 110 i 130 KM. Pierwszy dostępny ze skrzynią ręczną o pięciu przełożeniach, drugi wyłącznie ze wspomnianą przekładnią automatyczną.

Standardowo napęd będzie przekazywany na przednią oś. Za dopłatą dostępny będzie znany już choćby z Grandlanda X system IntelliGrip z kilkoma trybami jazdy.

czytaj więcej
Powagosław
Niespodziewany mariaż z Fiatem wyszedł dostawczemu Oplowi na dobre. Na tyle „na dobre”, że auto wygląda nawet lepiej od swojego pierwowzoru (Doblo). Combo to dziś jeden z ładniejszych modeli w klasie kombivanów. ~Powagosław
Luzacjusz
Doblo, Combo, kruca bombo, sam już nie wiem, który jest który. Zamiast dwóch klonów, wolałbym dwa podobne modele, choć trzeba przyznać, że jak na dostawczaki, oba mają pewien „kreskówkowy” urok. ~Luzacjusz

Nowy Opel Combo

Cena od: 69 650 PLN
Produkowany od 2018 roku
Pojemność skokowa 1199 cm3
Typ silnika benzynowy
Moc silnika 110 KM (81 kW) przy 5500 obr/min
Maksymalny moment obrotowy 205 Nm przy 1750 obr/min
Montaż silnika z przodu, poprzecznie
Doładowanie turbosprężarkowe
Umiejscowienie wałka rozrządu DOHC
Liczba cylindrów 3
Układ cylindrów rzędowy
Liczba zaworów 12
Zapłon iskrowy
Typ wtrysku bezpośredni
Rodzaj skrzyni Manualna
Napęd na przednią oś Dostępny
Liczba biegów 6
System start&stop Dostępny
Opel Combo E Kombivan