Szukaj

Problem z właczaniem i wyłączaniem się radia, całego systemu
Volkswagen Caddy V Caddy 2.0 TDI 122KM 90kW od 2021

  • Autor: M
  • Kategoria: instalacja elektryczna
  • usterka wystąpiła przy przebiegu 60 tys. km
Występuje przez 20minut po odpaleniu samochodu. Radio włącza się i wyłącza. Wyświetlają się komunikaty "Zabezpieczenie elementow aktywne", wtedy nie gra radio, brak dostepu do AppleCarPlay, wyłącza się ładowanie usb, komunikaty "odblokuj funkcję u dealara" następnie radio się włącza i wyłącza . Po kilku krotnym włączeniu i wyłączeniu uruchamia się i działa. Problem występuje codziennie i od nowości. Serwis po 5ciu wizytach nie potrafi rozwiązać usterki. Twierdzą ze to problem z softem i trzeba poczekac na aktualizację. Żenada nie serwis VW Krotoski Radzymińska Warszawa. Czy ktoś miał prodobny problem i udało się go rozwiązac?
Problem od nowości

Komentarze

Witam, mam ten sam problem. Również od nowości, auto ma teraz przejechane 26 tysięcy, 3 krotnie zgłaszałem problem do serwisu i w odpowiedzi zawsze słyszę że "problem nie wystąpił podczas gdy auto było u nas, nie jesteśmy w stanie zlokalizować usterki"
Zauważyłem że częściej występuje gdy temperatura na zewnątrz jest minusowa, czuję że jak się gwarancja skończy to serwis nagle oświeci i znajdą przyczynę, ale nie odpuszczę im bo zgłaszałem to już kilkukrotnie w czasie użytkowania auta więc temat znają. Czy u Ciebie udało się to może jakoś rozwiązać?
Odpowiedz
Volkswagen Caddy V Caddy