Chrysler PT Cruiser - Oceń swoje auto

Benzynowe Benzynowe
Diesla Diesla
Ukryj

Oceny Chrysler PT Cruiser

Podobnie jak w segmencie Niższa klasa średnia (4,06)

dodano 14.12.2012 przez

Takie auto to strzał w kolano. Nie polecam nikomu. Nawet najgorszemu wrogowi! Auto więcej stało u mechanika niż jeździło! Zakupiłem kierując się stosunkiem ceny do mocy, wyposażenia itp. Całe szczęście udało mi się go pozbyć. Chcę o nim zapomnieć. Kosztował mnie dużo pieniędzy, czasu i nerwów. Nie kierujcie się tym że jest ładny i oryginalny, to nic w porównaniu z tym co was czeka później! Zastanówcie się dwa albo trzy razy przed kupnem! Wiem że korci żeby kupić takie auto żonie - jeśli jej nie kochacie to warto! :) Zdecydowanie odpuścić ten złom. Zresztą 1 miejsce awaryjności TUV - dla aut 5 - 7 lat mówi samo za siebie. Nie polecam!!!!

dodano 11.04.2009 przez

ogólnie to co europejskie to super - czyli rewelacyjny silnik mercedesa 2,2CRD, oraz miłe zaskoczenie to zawieszenie, myślełem że to będzie amerykański ponton a tu (prawdopodobnie po europejskich modyfikacjach, auto świetnie trzyma się drogi, doskonale tłumi dziury i nierówności i daje się szybko jechać, przy dużych prędkościach stabilne, wygodne fotele na długą podróż, trochę kiepsko trzymają w zakrętach. Przestrzeń wystarczająca, środek wymaga przyzwyczajenia, ogólnie taki trochę dziwny... ale żona i inne kobiety :) zachwycone. Zresztą to auto żony i jest nim zachwycona, już przeszło rok.

dodano 27.08.2013 przez

Jest to jedno z tych niewielu aut co powstało by złamać szablony i szokować. PT wywołuje skrajne emocje albo się go lubi albo nienawidzi. Podobnie jest z zakupem. Kupuje się ten dyliżans oczami i sercem. Tak było u mnie. Szukałem zupełnie czegoś innego. Ale nadmienię, że zawsze mi się podobał lecz był po za zasięgiem aż do niedawna:D Chrysler jest głównie gadżetem ozdobą fajnym jeździdełkiem. Na szczęście pakownym. W moim przypadku się sprawdza, mieścimy się i pies też. Jedną rzecz robi idealnie- Drażni sąsiadów, nie wiedzą co to. Z tego czerpię perwersyjną przyjemność.

dodano 08.08.2003 przez

bardzo szybko brudzi sie tyl samochodu /brak jakiegokolwiek spoilera powoduje ,ze po przejechaniu kilkuset metrow mozna jechac na myjnie,podobna sytuacja jest z brakiem odpowiednich chlapaczy na przednie kola/.kiepski skret oraz bardzo niskie zawieszenie przodu samochodu uniemozliwia parkowanie na miescie.Dzwignia zmiany biegow jest zaprjektowana skandalicznie,obok siebie bez jakiegokolwiek zabezpieczenia jest jedynka i wsteczny ,redukcja z dwojki na trojke tez wymaga duzych zdolnosci. Polek ischowkow moglo byc troche wiecej.

dodano 07.12.2006 przez

Jestem zakochana w swoim autku.Ma piękną linię i jest z charakterem. Sprowadzony z Niemiec w 2002r od znajomego I właściciela po 7 000 km. Wersja odlotowa.Welur, szyberdach itp. Nic się w nim nie dzieje. Ponadto duży bagażnik można również przewieźdź drzewko do ogrodu. W mieście ( ponieważ nie jestem wspaniałym kierowcą ) przeszkadza mi trochę słaby promień skrętu. Ale i tak następnym moim samochodem będzie PiT-ek model 2005.Model 2006 ma brzydki środek.

dodano 27.03.2003 przez

Samochód jest cool :) Wybrałem go dlatego, że można prowadzić spokojnie w garniaku jak i stroju plażowym. Kształt nadwozia jest magnetyzujący. Mija równo rok jak go mam i cały czas czuję się jak dziecko, które cieszy się nową zabawką. Czekałem blisko rok, aż pojawi się model z silnikiem CRD Mercedesa i nie zawiodłem się. Czwórki są dlatego wszędzie, ponieważ ten durny formularz powiedział mi, że nie można wprowadzać tylu piątek (co za bzdura) (ocena 5)

dodano 05.04.2011 przez

SUPER AUTO! Trafiło mi się autko ze skóra, szyberdachem, podgrzewanymi fotelami, felgami w idealnym stanie, auto oczywiście również ideał nie bity ani nie jeżdżony do tyłu :) NO I KOLOR CZARNY KONIECZNIE! Inne nie wyglądają tak, tak no wiecie POLECAM! Przyciąga uwagę swoim pięknym retro stylem. A Ci co mówią że ma brzydki tył albo w ogóle jest brzydki mówią tak z zazdrości. Pozdrawiam i zachęcam do kupna! JESTEM NA TAK!! I NASTĘPNE AUTO TO PiTi!

dodano 15.01.2009 przez

To mój drugi PT Cruiser , pierwszy to był 1.6 benzyna. Obecna wersja jest już po face liftingu. Wnętrze straciło nieco ze swego staromodnego uroku ale za to zyskało na funkcjonalności i znacznie powiększyła się ilość miejsca szczególnie dla kierowcy. 150KM czyni z tego auta prawdziwą rakietę. Jedyny mały minus to kiepska zwrotność ale i tak jazda samochodem daję wielką frajdę.

dodano 29.11.2010 przez

jestem bardzo zadowolony 10 lat temu marzylem o nim podoba mi sie w nim to ze jest inny mam duzo satysfakcji gdy np widze go na parkingu i wiem ze jest moj.wspaniale prezentuje sie w nim moja zona.wiekszosci ludzi sie nie podoba ale mam to gdzies .przy zakupie mialem wybor -vectra, saab kupilem pitka nie zaluje wydanych pieniedzy chociaz moglby byc troszke wiekszy

dodano 26.05.2008 przez

na razie jestem bardzo zadowolony samochód jest bardzo indywidualny... namawiam do wybrania Pitka dokładnie pod czyjeś upodobania... nie orientowałem się jeszcze czy jest jakiś club PT Cruisera, jeśli tak chętnie dołączę zauważyłem, że gdy spotyka się kogoś w Pitku, od razu pojawia się uśmiech u właścicieli/lek obu...