Chrysler PT Cruiser - Oceń swoje auto

lista nadwozi Chrysler PT Cruiser
lista silników Chrysler PT Cruiser
Mniej

Oceny Chrysler PT Cruiser

Podobnie jak w segmencie Niższa klasa średnia (4,06)

dodano 29.06.2016 przez

Całokształt to coś pomiędzy doskonale a dobrze. Największą zaletą auta jest wygląd większość ludzi pierwszy raz to widzi i nie wie co to jest. Pitek jest bardzo pakowny idealne auto dla rodziny. Technologia też już sprawdzona i bezawaryjna chrysler dodge i mitsubishi pakowali 2.0 do aut często . Pitek to nałogowy chlejtus wciąga lpg dość sporo . Kupiłem to auto tylko dlatego bo wcześniejszy hyundai palił 14 paliwa na setkę a zagazowanie vki miało kosztować minimum 3200 zł więc sprzedałem coupe i znalazłem Pitka z gazem a że auto mi się kiedym strasznie podobało to kupiłem bo miało klimę 4 poduszki wygodną pozycję za kierownicą i stosunkowo niską cenę 8000 zł kwestia dyskusji ale warto było bo auto w stanie naprawdę dobrym. Ludzie mówią że wygląda jak karawan kwestia gustu dla mnie bomba. Najbardziej cieszy mnie jak jadę tym autem a ludzie się bardziej oglądają jak za sportowym autem wpada w oko to fakt.

dodano 16.03.2016 przez

Auto fajnie się prowadzi ,środek ładnie wykończony w porównaniu do plastikowych konkurencji ,samochód bardzo lubię czyścić :) bo fajnie się błyszczy ,natomiast bez alufelg i ładnego lakieru ,auto staje się obrzydliwe ... wnioskując że auto ma krótką piątkę jest stworzone na miasto ? tu na chłopski rozum czegoś nie rozumiem ,dużo pali więc na miasto nie jest ,piątkę ma krótką więc na trasę też nie i do tego słabe osiągi jak na 140 km ...,jedynka długa ,ale wygodna w korkach . Moje podsumowanie : PT był stworzony dla ludzi nie liczących kosztów paliwa ,był to mały luksusowy samochód dla zamożnych ,teraz staniał ,zasypał Europę gdzie przyzwyczajeniem jest średnie spalanie to 7 l na 100km .

dodano 14.12.2012 przez

Takie auto to strzał w kolano. Nie polecam nikomu. Nawet najgorszemu wrogowi! Auto więcej stało u mechanika niż jeździło! Zakupiłem kierując się stosunkiem ceny do mocy, wyposażenia itp. Całe szczęście udało mi się go pozbyć. Chcę o nim zapomnieć. Kosztował mnie dużo pieniędzy, czasu i nerwów. Nie kierujcie się tym że jest ładny i oryginalny, to nic w porównaniu z tym co was czeka później! Zastanówcie się dwa albo trzy razy przed kupnem! Wiem że korci żeby kupić takie auto żonie - jeśli jej nie kochacie to warto! :) Zdecydowanie odpuścić ten złom. Zresztą 1 miejsce awaryjności TUV - dla aut 5 - 7 lat mówi samo za siebie. Nie polecam!!!!

dodano 11.04.2009 przez

ogólnie to co europejskie to super - czyli rewelacyjny silnik mercedesa 2,2CRD, oraz miłe zaskoczenie to zawieszenie, myślełem że to będzie amerykański ponton a tu (prawdopodobnie po europejskich modyfikacjach, auto świetnie trzyma się drogi, doskonale tłumi dziury i nierówności i daje się szybko jechać, przy dużych prędkościach stabilne, wygodne fotele na długą podróż, trochę kiepsko trzymają w zakrętach. Przestrzeń wystarczająca, środek wymaga przyzwyczajenia, ogólnie taki trochę dziwny... ale żona i inne kobiety :) zachwycone. Zresztą to auto żony i jest nim zachwycona, już przeszło rok.

dodano 27.08.2013 przez

Jest to jedno z tych niewielu aut co powstało by złamać szablony i szokować. PT wywołuje skrajne emocje albo się go lubi albo nienawidzi. Podobnie jest z zakupem. Kupuje się ten dyliżans oczami i sercem. Tak było u mnie. Szukałem zupełnie czegoś innego. Ale nadmienię, że zawsze mi się podobał lecz był po za zasięgiem aż do niedawna:D Chrysler jest głównie gadżetem ozdobą fajnym jeździdełkiem. Na szczęście pakownym. W moim przypadku się sprawdza, mieścimy się i pies też. Jedną rzecz robi idealnie- Drażni sąsiadów, nie wiedzą co to. Z tego czerpię perwersyjną przyjemność.

dodano 08.08.2003 przez

bardzo szybko brudzi sie tyl samochodu /brak jakiegokolwiek spoilera powoduje ,ze po przejechaniu kilkuset metrow mozna jechac na myjnie,podobna sytuacja jest z brakiem odpowiednich chlapaczy na przednie kola/.kiepski skret oraz bardzo niskie zawieszenie przodu samochodu uniemozliwia parkowanie na miescie.Dzwignia zmiany biegow jest zaprjektowana skandalicznie,obok siebie bez jakiegokolwiek zabezpieczenia jest jedynka i wsteczny ,redukcja z dwojki na trojke tez wymaga duzych zdolnosci. Polek ischowkow moglo byc troche wiecej.

dodano 27.03.2003 przez

Samochód jest cool :) Wybrałem go dlatego, że można prowadzić spokojnie w garniaku jak i stroju plażowym. Kształt nadwozia jest magnetyzujący. Mija równo rok jak go mam i cały czas czuję się jak dziecko, które cieszy się nową zabawką. Czekałem blisko rok, aż pojawi się model z silnikiem CRD Mercedesa i nie zawiodłem się. Czwórki są dlatego wszędzie, ponieważ ten durny formularz powiedział mi, że nie można wprowadzać tylu piątek (co za bzdura) (ocena 5)

dodano 07.12.2006 przez

Jestem zakochana w swoim autku.Ma piękną linię i jest z charakterem. Sprowadzony z Niemiec w 2002r od znajomego I właściciela po 7 000 km. Wersja odlotowa.Welur, szyberdach itp. Nic się w nim nie dzieje. Ponadto duży bagażnik można również przewieźdź drzewko do ogrodu. W mieście ( ponieważ nie jestem wspaniałym kierowcą ) przeszkadza mi trochę słaby promień skrętu. Ale i tak następnym moim samochodem będzie PiT-ek model 2005.Model 2006 ma brzydki środek.

dodano 05.04.2011 przez

SUPER AUTO! Trafiło mi się autko ze skóra, szyberdachem, podgrzewanymi fotelami, felgami w idealnym stanie, auto oczywiście również ideał nie bity ani nie jeżdżony do tyłu :) NO I KOLOR CZARNY KONIECZNIE! Inne nie wyglądają tak, tak no wiecie POLECAM! Przyciąga uwagę swoim pięknym retro stylem. A Ci co mówią że ma brzydki tył albo w ogóle jest brzydki mówią tak z zazdrości. Pozdrawiam i zachęcam do kupna! JESTEM NA TAK!! I NASTĘPNE AUTO TO PiTi!

dodano 15.01.2009 przez

To mój drugi PT Cruiser , pierwszy to był 1.6 benzyna. Obecna wersja jest już po face liftingu. Wnętrze straciło nieco ze swego staromodnego uroku ale za to zyskało na funkcjonalności i znacznie powiększyła się ilość miejsca szczególnie dla kierowcy. 150KM czyni z tego auta prawdziwą rakietę. Jedyny mały minus to kiepska zwrotność ale i tak jazda samochodem daję wielką frajdę.