Ocena kierowcy - Rover 200 III

LukBun, 14 lat temu
Silnik 1.4 Si 103KM 76kW
Rok produkcji 1998
Rover 200 III 1.4 Si 103KM 76kW 1995-2000 - Oceń swoje auto
Inne : Mimo 11 lat nadal super wyglada, dobrze jezdzi, trzyma sie drogi, dobrze sie w nim czuje :)
Karoseria : zawiasy tylnej klapy z czasem rdzewieja
Układ elektryczny : wiazka przewodow w tylnej klapie przeciera sie
Silnik : UWAŻAJCIE NA HGF, NIE PRZEGRZEWAJCIE SILNIKA
Bardzo dobre autko, jesli potrafi sie o nie dbać
Bardzo pozytywne zaskoczenie :) 103 kucyki czuc na kazdym biegu. Elastyczny, mocny, troche glosny powyzej 130km/h ale jesli ktos (tak jak ja) jezdzi spokojnie to wszystko jest ok.
Mowią, ze \"ten typ tak ma\" Nie zawsze za pierwszym razem wejdzie wsteczny ale to kwestia przyzwyczajenia, wystarczy 2 razy wysprzeglic :)
baaardzo komfortowy, sztywno-miekki :) dobry promien skretu, ja nie mam sie do czego przyczepic.
Do przodu 5, do tyłu (szyba) 4+, lusterka zewnetrzne troche male 3
Wszystko pod reka, tak jak powinno byc.
Jesli posiada sie wersje z klimatyzacja to oki, w lecie chlodno, w zimie dobrze grzeje a klimatyzacja dodatkowo pozwoli osyszyc powietrze wewnatrz auta.
Niestety nie mam mozliwosci regulacji wysokosci fotela, jest troche za wysoko. Z tylu osobiscie nie wiem jak sie jezdzi ale chyba nie jest zle.
przy normalnych predkosciach (do 90) nie jest glosno, powyzej zaczyna byc slychac silnik
Spalanie zalezy od tego gdzie i jak sie jezdzi. Jestem zadowolony. Ceny napraw hmmm... to co moge to sam naprawiam, wymiana paska 200zł
Dobrze wyposarzone, ładne :) Nareszcie brak plastikowej konsoli. Cena hmmm... NISKA :)
Czasami cos odezwi sie w drzwiach (cos sie trzesie), jak znajde chwilke to zobacze.
Daje 5 poniewaz (na szczescie) jeszcze nic powaznego nie zdarzylo sie ale slyszalem, ze z Roverkami nigdy nic nie wiadomo :)

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.4 Si 103KM 76kW [l/100km]

7,7