Raport dotyczy

Alfa Romeo Sedan

Silnik: 3.0 i V6 24V, 226 KM

Rocznik: 2000

Średnie spalanie

13,2 l/100 km

Autor

Michels1 pokaż Email »

Dodał raport: 02.07.2008

Szczegóły spalania

Minimalne średnie spalanie [l/100km]:
(co to jest?)
13,0
Maksymalne średnie spalanie [l/100km]:
(co to jest?)
18,0
Minimalne spalanie przy oszczędnej jeździe [l/100km]:
(co to jest?)
8,5

Koszty

Koszt przejechania 100 km [zł]:
76,43
Mój styl jazdy
oszczędny zrównoważony dynamiczny
Koszt miesięczny [zł]:
955,35
 
5255075100
15 tysięcy km rocznie
Koszty są obliczane na podstawie aktualnych cen paliw z serwisu Paliwa.
Wynajem samochodów w atrakcyjnych cenach!

Komentarz

 
Na dłuższej trasie super, przy dynamicznej szybkiej jezdzie nie pali wiecej niz 10,5 L na 100, przy rownej jezdzie do 140 km/h mozna pali w granicach 9 L. Miasto (Opole) 14-15L przy spokojnej jedzdie.
Zgłoś sugestię usunięcia

Alfa Romeo 166

47 komentarzy

42 dyskutujących

Ostatnie komentarze:

~arczi~arczi

co sondzicie na temat motoru 1,7 16v z ALFY ROKEO 33 podobno i ile to ma tak wogule koni nadaje sie to do jazdy czy nie i czy so wytrzymale

~arczi~arczi

interesuje mnie motor z alfy 1,7 16v jakie macie zdanie na ten temat czy jest wytrzymaly i ile to ma koni tak wogule

~cromo sapiens~cromo sapiens

czlowieku!!ja co prawda alfy jeszcze zadnej nie mialem,ale za to fiaty ujezdzam z zamilowania i to na dodatek Cromy,2.5V6 i 2.0 i.e,tak naprawde to przy odpowiedniej pielegnacji tego auta(nie przesadnej)sa to auta niezawodne tak samo jak vweje czy inne mercedesy,kiedys w 2.5 v6 pekl mi wezyk do chlodnicy,spadly gumy dolotowe z bloku silnka(ktos skrecajac glowice nie wkrecil jednej sruby i po czasie sie calosc poluzowala)iiii....rozwalila mi sie piasta kola(z mojej winy, sruby nie dostosowane byle do felgi )no i to wszystko!!!a kupujac 2.0 i.e nawet sie nie przejechalem i co?i pol roku jezdze bezawaryjnie!!oba auta ponad 200 tys km!!!mieszkam w niemczech a tu fiaty i inne wynalazki fiata maja okropna opinie,ale facet z ADAC mowil mi,ze fiat to najlepsze auto i sam jezdzi cinquecento novitec 100 ps!!!a jezdzac croma czy alfa masz to p poczucie wyzszosci hehehe!!!fuck vw!!

Przejdź do dyskusji

Zobacz również

Kierowcy, którzy oglądali Alfa Romeo 166, oglądali także

Dowiedz się więcej o Alfa Romeo 166