Zgłoś sugestię Żarówka
 
Uruchomiliśmy nową wyszukiwarkę portalową: sprawdź!
Szukaj
Konkurs - Poznaj Leona Cuprę

Niecodzienna moc na co dzień

Galerie aut

 
najpopularniejsze

Galerie tematyczne

Najnowsze galerie aut

Cadillac CTS-V III (2016) galeria prasowa

Europejscy mocarze, drżyjcie, bo szykujący się do ofensywy na Starym Kontynencie Cadillac spłodził tego oto potwora. Trzecie wcielenie modelu CTS-V ma wiele asów w rękawie - od muskularnego wyglądu, przez zaawansowane podwozie i garść inteligentnej elektroniki, po monstrualny silnik. Jego 6,2-litrowe, doładowane V8 wyciska z siebie 640 KM i 855 Nm, co pozwala autu przyspieszyć do 60 mph (ok. 96 km/h) w czasie zaledwie 3,7 sekundy i rozpędzić się do niebotycznych 322 km/h. więcej »

Audi RS 5 Coupe Sport Edition (2015) galeria prasowa

Za co cenimy Audi RS 5? Przede wszystkim za nieograniczone zasoby siły, które dostarcza 4,2-litrowy motor V8 generujący 450 koni oraz 430 niutonometrów. Nie należy jednak zapominać, że pomimo sportowego charakteru niemieckie auto jest też pojazdem zdecydowanie ekskluzywnym. Zwłaszcza jeśli zostało zaprojektowane przez oddział Audi Exclusive, a tak było w przypadku odmiany Sport Edition, która trafi wyłącznie na amerykański rynek, w liczbie zaledwie 75 sztuk. więcej »
O serwisie

Galerie aut to zdjęcia, zdjęcia i jeszcze raz zdjęcia. Znajdują się tutaj przede wszystkim fotki najnowszych modeli (galerie prasowe) oraz fotki wykonane przez naszych redaktorów (galerie redakcyjne). Dodatkowo ciekawe zdjęcia pochodzą również z naszej społeczności kierowców (galerie społecznościowe).

Poza tym, serwis tworzą jeszcze galerie z największych imprez motoryzacyjnych (hostessy :]) jak również zdjęcia najdroższych samochodów świata, rzadkich okazów i ciekawie zmontowanych systemów car audio.

Liczba zdjęć
Wszystkich 169 217

Polecamy!