Zgłoś sugestię Żarówka
 
Uruchomiliśmy nową wyszukiwarkę portalową: sprawdź!
Szukaj

Galerie aut

 
najpopularniejsze

Galerie tematyczne

Najnowsze galerie aut

BMW 650i Gran Coupe F06 Facelifting (2015) galeria prasowa

Najpierw był Mercedes CLS, potem na świat przyszło Audi A7 Sportback, a w 2012 roku do tego zacnego grona dołączyło BMW serii 6 Gran Coupe. Propozycja z Bawarii wniosła do segmentu limuzyn o linii coupe swą nieprzeciętną aparycję, najwyższy poziom luksusu i charakterystyczne dla BMW sportowe właściwości jezdne. Model prezentowany na zdjęciach to wersja po liftingu z benzynowym silnikiem 4.4 V8 TwinPower Turbo dysponującym mocą rzędu 450 KM i momentem obrotowym sięgającym 650 Nm. więcej »

BMW 650i Coupe F13 Facelifting (2015) galeria prasowa

Mimo że ma mocarne serce i szachownicę na masce sugerującą stricte rasowy charakter, modelu 650i Coupe nie nazwiemy samochodem sportowym z krwi i kości. To długie na niemal 5 metrów 2-drzwiowe BMW jest przedstawicielem klasy gran turismo skierowanej do tych osób, które oprócz nutki sportu chcieliby dostać dużo komfortu i jeszcze więcej wyposażenia. Wspomnianą nutkę sportu zapewnia autu przede wszystkim 450-konny benzyniak umożliwiający przyspieszenie do "setki" w czasie 4,6 sekundy. więcej »

BMW 650i Cabrio F12 Facelifting (2015) galeria prasowa

Takie środki transportu bardzo lubimy. BMW 650i Cabrio łączy w sobie atrakcyjną stylizację, sportowego ducha bawarskiej marki, komfort i luksus z najwyższej półki, a także możliwość jazdy pod gołym niebem. O wiatr we włosach dba zarówno składany soft-top, jak i 4,4-litrowy silnik V8, który z pomocą dwóch turbosprężarek potrafi dostarczyć 450 KM oraz 650 Nm. Te wartości przekładają się z kolei na sprint do pierwszej "setki" trwający 4,6 sekundy i prędkość maksymalną ograniczoną do 250 km/h. więcej »

Land Rover Range Rover Sport II HST (2016) galeria prasowa

Range Rover Sport oddala się od błotnistych wertepów, a zbliża do toru wyścigowego. Świadczy o tym kolejna już wersja tego modelu powstała z myślą o dynamicznej jeździe. Oprócz przydomku HST otrzymała ona doładowany silnik 3.0 V6 podkręcony do 380 KM, zawieszenie i napęd dostosowane do szybkiego podróżowania po asfalcie, efektowną kolorystykę nadwozia, gigantyczne felgi, czerwone zaciski hamulcowe oraz niestandardowe wykończenie wnętrza. więcej »
O serwisie

Galerie aut to zdjęcia, zdjęcia i jeszcze raz zdjęcia. Znajdują się tutaj przede wszystkim fotki najnowszych modeli (galerie prasowe) oraz fotki wykonane przez naszych redaktorów (galerie redakcyjne). Dodatkowo ciekawe zdjęcia pochodzą również z naszej społeczności kierowców (galerie społecznościowe).

Poza tym, serwis tworzą jeszcze galerie z największych imprez motoryzacyjnych (hostessy :]) jak również zdjęcia najdroższych samochodów świata, rzadkich okazów i ciekawie zmontowanych systemów car audio.

Liczba zdjęć
Wszystkich 178 520

Polecamy!