Zgłoś sugestię Żarówka
 
Uruchomiliśmy nową wyszukiwarkę portalową: sprawdź!
Szukaj

Galerie aut

 
najpopularniejsze

Galerie tematyczne

Najnowsze galerie aut

Jeep Renegade Trailhawk (2015) - wersja europejska galeria prasowa

Zjazd z utwardzonych szlaków oznacza w przypadku większości małych SUV-ów początek kłopotów. W przypadku Jeepa Renegade Trailhawk oznacza jednak początek zabawy, bo w odróżnieniu od konkurencji, ten samochód czuje się w terenie jak ryba w wodzie. Podniesiony do 210 mm prześwit, napęd na cztery koła, system Selec-Terrain umożliwiający dopasowanie ustawień auta do pokonywanych przeszkód oraz kilka elektronicznych gadżetów czynią z Trailhawka nadzwyczaj skuteczną maszynę. więcej »

Jeep Renegade Limited (2015) - wersja europejska galeria prasowa

Małe SUV-y to auta, które większość swego żywota spędzają w mieście. Dlatego oprócz wersji przygotowanych do jazdy w terenie, bojowo wyglądający Jeep Renegade proponuje odmiany, których żywiołem jest miasto. Do takowych możemy zaliczyć bogato wyposażony model Limited, a także wersje silnikowe sprzężone z napędem 4x2. Wśród tych ostatnich znajdziemy między innymi benzynową odmianę 1.4 MultiAir2 Turbo/140 KM oraz wysokoprężny wariant 1.6 MultiJet II/120 KM. więcej »

Nissan Pulsar 1.5 dCi (2014) galeria prasowa

Tak wygląda wielki powrót Nissana do klasy kompaktowych hatchbacków. A wielki przede wszystkim dlatego, że Pulsar to naprawdę kawał samochodu. Niemal 4,4-metrowe nadwozie oraz aż 2,7-metrowy rozstaw osi stawiają japoński model wśród największych przedstawicieli segmentu C. Przekłada się to oczywiście na przestronną kabinę pasażerską i pojemny, bo mieszczący 385-1395 litrów bagażnik. 3,6 litra wynosi z kolei zużycie paliwa prezentowanej odmiany wysokoprężnej 1.5 dCi/110 KM. więcej »

Nissan Pulsar 1.2 DIG-T (2014) galeria prasowa

Rozsądek przede wszystkim - Nissan Pulsar to nie tylko klasyczny kompakt, w którym funkcjonalność bierze górę nad stylem, ale również auto, którego silniki stawiają oszczędność paliwa ponad osiągi. W benzynowej odmianie 1.2 DIG-T o mocy 115 KM samochód przyspiesza do 100 km/h w czasie 10,7-12,7 sekundy (w zależności od skrzyni biegów) i rozpędza się do 185-190 km/h, ale w zamian oferuje zużycie paliwa na poziomie około 5 litrów (w cyklu mieszanym). więcej »
O serwisie

Galerie aut to zdjęcia, zdjęcia i jeszcze raz zdjęcia. Znajdują się tutaj przede wszystkim fotki najnowszych modeli (galerie prasowe) oraz fotki wykonane przez naszych redaktorów (galerie redakcyjne). Dodatkowo ciekawe zdjęcia pochodzą również z naszej społeczności kierowców (galerie społecznościowe).

Poza tym, serwis tworzą jeszcze galerie z największych imprez motoryzacyjnych (hostessy :]) jak również zdjęcia najdroższych samochodów świata, rzadkich okazów i ciekawie zmontowanych systemów car audio.

Liczba zdjęć
Wszystkich 158 893

Polecamy!

Opony letnie - promocja!