Zgłoś sugestię Żarówka
 
Uruchomiliśmy nową wyszukiwarkę portalową: sprawdź!
Szukaj
Konkurs gokartowy - tydzień 3

Galerie aut

 
najpopularniejsze

Galerie tematyczne

Najnowsze galerie aut

Porsche Cayenne Facelifting (2015) galeria prasowa

Samochód, który zmienił oblicze Porsche - model Cayenne - doczekał się nowej odsłony. Właściwie nie nowej, a odnowionej, bo auto bazuje na wcześniej oferowanej konstrukcji, ma tylko subtelnie odświeżone nadwozie (upodobnione do Panamery po liftingu czy mniejszego Macana), nieco przemodelowane wnętrze, udoskonalone podwozie oraz zmienioną gamę silnikową. Tę ostatnią wzbogacił podwójnie turbodoładowany motor 3.6 V6 o mocy 420 KM, który zastąpił wolnossący silnik 4.8 V8 rozwijający 400 koni. więcej »

Volkswagen Scirocco III Facelifting 2.0 TSI (2014) galeria prasowa

Chętnym na Scirocco po liftingu Volkswagen proponuje sześć silników, w tym aż cztery benzynowe. Wśród zasilanych "bezołowiówką" jednostek jest motor 2.0 TSI o mocy 180 lub 220 KM. Już słabsza wersja przyspiesza do 100 km/h w czasie 7,4 sekundy i osiąga 225 km/h. Ta mocniejsza jest jeszcze szybsza - oferuje odpowiednio 6,5 sekundy oraz 244 km/h. Dla tych, którzy pragną jeszcze lepszych osiągów, czeka natomiast 265-konna odmiana R (również z turbodoładowaną 2-litrówką pod maską). więcej »

Volkswagen Scirocco III Facelifting 2.0 TDI (2014) galeria prasowa

Jeśli sportowe coupe, to tylko z benzynowym silnikiem pod maską? Niekoniecznie, co już kilkanaście lat temu udowodnił Peugeot 406 Coupe, oferując swoim klientom diesla. Tego typu jednostki nie zabrakło w Volkswagenie Scirocco. Jego poliftingowa wersja otrzymała 2-litrowy motor TDI zaoferowany w dwóch wariantach - o mocy 150 i 184 KM. Choć oba gwarantują bardzo dobre osiągi, zadowalają się niewielkimi ilościami oleju napędowego. więcej »

Seat Leon ST 4Drive (2014) galeria prasowa

Najważniejsze auto w swojej gamie, czyli Leona, Seat hojnie obdarowuje nowymi wariantami. Kolejny to ST 4Drive, którego obszerne i praktyczne nadwozie spoczywa na podwoziu z napędem na cztery koła. Ten ostatni korzysta z nowego sprzęgła wielotarczowego, dzięki czemu działa naprawdę szybko. Napęd 4Drive łączony jest z dwoma wysokoprężnymi silnikami - 1.6 TDI o mocy 105 KM oraz 2.0 TDI o mocy 150 KM. więcej »
O serwisie

Galerie aut to zdjęcia, zdjęcia i jeszcze raz zdjęcia. Znajdują się tutaj przede wszystkim fotki najnowszych modeli (galerie prasowe) oraz fotki wykonane przez naszych redaktorów (galerie redakcyjne). Dodatkowo ciekawe zdjęcia pochodzą również z naszej społeczności kierowców (galerie społecznościowe).

Poza tym, serwis tworzą jeszcze galerie z największych imprez motoryzacyjnych (hostessy :]) jak również zdjęcia najdroższych samochodów świata, rzadkich okazów i ciekawie zmontowanych systemów car audio.

Liczba zdjęć
Wszystkich 155 501

Polecamy!

Opony letnie - promocja!