Zgłoś sugestię Żarówka
 
Uruchomiliśmy nową wyszukiwarkę portalową: sprawdź!
Szukaj
Nie trać czasu na szukanie części! Motodoradca zrobi to za Ciebie.

Galerie aut

 
najpopularniejsze

Galerie tematyczne

Najnowsze galerie aut

BMW X6 II M (2015) galeria prasowa

Wszechstronny czy bezsensowny? Takie pytanie nasuwa się po obejrzeniu BMW X6 w topowej wersji M. Bawarski samochód stara się być jednocześnie komfortową limuzyną, rasowym sportowcem, a od święta także autem na wertepy. Czy mu to wychodzi, to kwestia sporna. Bez dyskusji da się za to stwierdzić, że mamy do czynienia z szybkim samochodem - dzięki silnikowi 4.4 V8 wspomaganemu podwójnym turbo X6 M proponuje 575 KM i 750 Nm, a tym samym sprint do pierwszej "setki" w 4,2 sekundy. więcej »

BMW X5 III M (2015) galeria prasowa

Jest duży i silny, potrafi być uspokajająco komfortowy i przerażająco szybki, a za luksus na najwyższym poziomie każe płacić wypchany worek gotówki - taki jest model X5 M. To udające terenówkę BMW ubrane jest w muskularną i pełną agresji karoserię, zaś pod maską chowa stado 575 koni mechanicznych i 750 niutonometrów. Dzięki nim ten ponad 2-tonowy kolos mknie 100 km/h po 4,2 sekundy od startu, a maksymalnie potrafi pędzić 280 km/h (lub 250 km/h bez opcjonalnego zestawu M Driver’s Package). więcej »

Fiat FCC4 Concept (2014) galeria prasowa

Projektanci Fiata postanowili puścić wodze fantazji i stworzyć coś naprawdę zadziwiającego. Wyszedł z tego prototyp FCC4 - samochód mający w sobie coś z SUV-a, coś z pikapa i nawet coś z coupe. Jego nadwozie mierzy aż 5 metrów długości, stoi wysoko nad ziemią, ma niewielkie szyby boczne oraz wielkie połacie mocno pofałdowanej blachy. W koncepcyjnym crossoverze Fiata znajdziemy też dwie pary drzwi i lampy wykonane w technice diod LED. więcej »

Audi R8 competition (2015) galeria prasowa

Tytuł "najpotężniejszego seryjnego Audi wszech czasów" jasno wskazuje, że R8 competition to bardzo ostry zawodnik. I rzeczywiście - ta ozdobiona (kilo)gramami włókna węglowego i postawiona na spektakularnych felgach maszyna okazuje się nieprzeciętnie szybka. Sprint do 60 mph (96 km/h) trwający 3,2 sekundy i prędkość maksymalna na poziomie 320 km/h budzą pożądanie, podobnie jak stado 570 KM, które wyciska z siebie 5,2-litrowy silnik V10. więcej »
O serwisie

Galerie aut to zdjęcia, zdjęcia i jeszcze raz zdjęcia. Znajdują się tutaj przede wszystkim fotki najnowszych modeli (galerie prasowe) oraz fotki wykonane przez naszych redaktorów (galerie redakcyjne). Dodatkowo ciekawe zdjęcia pochodzą również z naszej społeczności kierowców (galerie społecznościowe).

Poza tym, serwis tworzą jeszcze galerie z największych imprez motoryzacyjnych (hostessy :]) jak również zdjęcia najdroższych samochodów świata, rzadkich okazów i ciekawie zmontowanych systemów car audio.

Liczba zdjęć
Wszystkich 164 553

Polecamy!

Opony letnie - promocja!