Zgłoś sugestię Żarówka
 
Uruchomiliśmy nową wyszukiwarkę portalową: sprawdź!
Szukaj
Nie trać czasu na szukanie części! Motodoradca zrobi to za Ciebie.

Galerie aut

 
najpopularniejsze

Galerie tematyczne

Najnowsze galerie aut

Podróż dookoła świata w Mercedesie klasy G galeria prasowa

26 lat podróży, 215 odwiedzonych państw oraz 897.000 przejechanych kilometrów - tak wygląda podsumowanie ekspedycji dookoła świata, jakiej dokonał Gunther Holtorf w towarzystwie swojej żony Christine. Wyczyn ten nie byłby możliwy bez zakupionego w 1988 roku Mercedesa 300 GD, który docierając do najdalszych zakątków świata bez narażania na poważne awarie, udowodnił swoje zdolności terenowe, a przede wszystkim odporność na ekstremalne warunki atmosferyczne i niedoścignioną trwałość. więcej »

Mercedes klasy G Edition 35 galeria prasowa

Z okazji 35-lecia kultowej już dziś "Gelendy" Mercedes przygotował specjalną edycję swojego terenowego modelu. Choć swoimi kształtami nawiązuje ona do spartańskiej klasy G z 1979 roku, poziomem wyposażenia udowadnia, że jest nowoczesną salonką na kołach. W jej wnętrzu znajdziemy połacie wysokiej klasy skóry, elementy wykończone lakierem fortepianowym, podsufitkę z mikrofibry, jak również wielokonturowe fotele zapewniające nieprzeciętny komfort podróżowania. więcej »
O serwisie

Galerie aut to zdjęcia, zdjęcia i jeszcze raz zdjęcia. Znajdują się tutaj przede wszystkim fotki najnowszych modeli (galerie prasowe) oraz fotki wykonane przez naszych redaktorów (galerie redakcyjne). Dodatkowo ciekawe zdjęcia pochodzą również z naszej społeczności kierowców (galerie społecznościowe).

Poza tym, serwis tworzą jeszcze galerie z największych imprez motoryzacyjnych (hostessy :]) jak również zdjęcia najdroższych samochodów świata, rzadkich okazów i ciekawie zmontowanych systemów car audio.

Liczba zdjęć
Wszystkich 163 591

Polecamy!

Opony letnie - promocja!