Zgłoś sugestię Żarówka
 
Uruchomiliśmy nową wyszukiwarkę portalową: sprawdź!
Szukaj

Galerie aut

 
najpopularniejsze

Galerie tematyczne

Najnowsze galerie aut

nanoFlowcell QUANTiNO Concept (2015) galeria prasowa

Geneva International Motor Show 2015
Renault Zoe zyskał właśnie godnego rywala. QUANTiNO Concept, będący dziełem niemieckiej firmy nanoFlowcell, jest mierzącym niecałe cztery metry maluchem, który pomieści w środku czterech podróżnych, a do napędu wykorzystuje cztery silniki elektryczne. Dzięki 136 KM mocy układ napędowy umożliwia rozpędzenie się do 200 km/h, a za sprawą dwóch 175-litrowych zbiorników na płynny elektrolit gwarantuje zasięg na poziomie ponad 1000 kilometrów. Co ciekawe, auto ma trafić do produkcji. więcej »

nanoFlowcell QUANT F Concept (2015) galeria prasowa

Geneva International Motor Show 2015
Niewielkie firmy motoryzacyjne często tworzą swoje samochody na wzór produktów wielkich, uznanych koncernów. Niemiecka marka nanoFlowcell podąża jednak własną ścieżką, co widać po modelu QUANT F Concept. Ten niezwykły prototyp łączy w sobie fantazyjny wygląd nadwozia, równie pomysłowe wnętrze, intrygujące drzwi oraz napęd, który choć jest elektryczny, dostarcza 1090 KM mocy, pozwala przyspieszyć do 100 km/h w czasie 2,8 sekundy i umożliwia przejechanie 800 km bez postoju. więcej »

Renault Clio IV R.S. 220 EDC Trophy (2015) galeria prasowa

Geneva International Motor Show 2015
Topowa odmiana małego Clio, przygotowana przez oddział Renault Sport, często krytykowana jest za działającą z opóźnieniem automatyczną skrzynią biegów. Prezentowany model 220 EDC Trophy ma na pokładzie tę samą przekładnię, ale w mocno poprawionej, o niebo szybszej wersji. Poza tym specjalny wariant sportowego Clio ma do zaproponowania wzmocniony do 220 KM silnik 1.6 Turbo, obniżone i usztywnione zawieszenie, niestandardowe ogumienie, jak również kilka dodatków stylistycznych i wykończeniowych. więcej »

Rolls-Royce Phantom Serenity (2015) galeria prasowa

Geneva International Motor Show 2015
Kiedy Rolls-Royce projektuje ekskluzywne wersje swych i tak ekskluzywnych modeli, czyni to z prawdziwym przytupem. Kolejnym tego dowodem jest Phantom Serenity, którego nadwozie pokryto najdroższym lakierem w historii jednorazowych limuzyn Rollsa, natomiast wnętrze wyłożono sprowadzanym z Chin jedwabiem, równie egzotycznym drewnem oraz skórą najwyższej próby. Samochód został wykonany i złożony ręcznie, a liczbę godzin spędzonych nad autem trudno nawet oszacować. więcej »
O serwisie

Galerie aut to zdjęcia, zdjęcia i jeszcze raz zdjęcia. Znajdują się tutaj przede wszystkim fotki najnowszych modeli (galerie prasowe) oraz fotki wykonane przez naszych redaktorów (galerie redakcyjne). Dodatkowo ciekawe zdjęcia pochodzą również z naszej społeczności kierowców (galerie społecznościowe).

Poza tym, serwis tworzą jeszcze galerie z największych imprez motoryzacyjnych (hostessy :]) jak również zdjęcia najdroższych samochodów świata, rzadkich okazów i ciekawie zmontowanych systemów car audio.

Liczba zdjęć
Wszystkich 175 963

Polecamy!