Zgłoś sugestię Żarówka
 
Uruchomiliśmy nową wyszukiwarkę portalową: sprawdź!
Szukaj

Galerie aut

 
najpopularniejsze

Galerie tematyczne

Najnowsze galerie aut

Dodge Challenger Drag Pak Test Vehicle (2015) galeria prasowa

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że Amerykanie uwielbiają drag racing. I właśnie z myślą o fanach tego sportu Mopar (producent części zamiennych i akcesoriów do aut Chryslera) zbudował tego potwora. Za bazę posłużył Dodge Challenger z rocznika modelowego 2015, za serce monstrualny silnik z serii Race HEMI, za ogumienie potężne 28-calowe opony przednie i 30-calowe opony tylne, natomiast za felgi nieco filigranowe, bo 15-calowe obręcze. Całość bez dwóch zdań robi wrażenie. więcej »

Mercedes Marco Polo ACTIVITY 220 CDI (2015) galeria prasowa

Kto lubuje się w aktywnym spędzaniu wolnego czasu i ceni sobie kilkudniowe wyjazdy z dala od cywilizacji, ten powinien zainteresować się tym Mercedesem. Nazwą Marco Polo nawiązuje do słynnego podróżnika, ma gabaryty będące kompromisem pomiędzy obszernością wnętrza a zwrotnością w warunkach miejskich, zaś jego wyposażenie pozwala ze spokojem myśleć o nocy spędzonej w towarzystwie natury. ACTIVITY oferowany jest z silnikami o mocy 88-190 KM i w trzech wariantach napędu. więcej »

Mercedes Marco Polo 250 BlueTEC (2015) galeria prasowa

Jest ładny, luksusowy i bezpieczny, a w mieście nie zachowuje się jak tankowiec, który pomylił porty. Mimo to Mercedes Marco Polo jest pełnoprawnym kompaktowym kamperem, w którym możemy spać, gotować i bez przeszkód korzystać z udogodnień uprzyjemniających spędzanie wolnego czasu. Ten ekskluzywny środek transportu i wypoczynku napędzany jest 2,1-litrowym dieslem o mocy 136, 163 lub 190 KM. Dodajmy, że do najmocniejszej wersji możemy zamówić napęd na wszystkie koła. więcej »

Datsun mi-DO (2015) galeria prasowa

Po sedanie przyszedł czas na hatchbacka - szeregi Datsuna zasilił kolejny model, który wprawdzie nie przypomina kultowych Datsunów sprzed lat, jednak ma szanse zawojować rynek tanich aut w Rosji. Sub-kompaktowy model mi-DO charakteryzują skromne gabaryty (długość sięga 3950 mm, szerokość 1700 mm, a wysokość 1500 mm), stosunkowo obszerne wnętrze, bardzo skromne wyposażenie oraz prosta budowa (na czele z benzynowym silnikiem 1.6 8V o mocy 82 lub 87 koni). więcej »
O serwisie

Galerie aut to zdjęcia, zdjęcia i jeszcze raz zdjęcia. Znajdują się tutaj przede wszystkim fotki najnowszych modeli (galerie prasowe) oraz fotki wykonane przez naszych redaktorów (galerie redakcyjne). Dodatkowo ciekawe zdjęcia pochodzą również z naszej społeczności kierowców (galerie społecznościowe).

Poza tym, serwis tworzą jeszcze galerie z największych imprez motoryzacyjnych (hostessy :]) jak również zdjęcia najdroższych samochodów świata, rzadkich okazów i ciekawie zmontowanych systemów car audio.

Liczba zdjęć
Wszystkich 157 121

Polecamy!

Opony letnie - promocja!