Zgłoś sugestię Żarówka

Galerie aut

 
najpopularniejsze

Galerie tematyczne

Najnowsze galerie aut

Ford Taurus 2016 - wersja chińska galeria prasowa

Stale niezaspokojony chiński rynek to dla producentów aut łakomy kąsek. Nie dziwi więc, że największe motoryzacyjne koncerny świata wypuszczają modele skrojone specjalnie pod chińskiego nabywcę. Przykładem takiego auta jest prezentowany Ford Taurus 2016, który stylistyką nawiązuje do znanych nam produktów amerykańskiego giganta, ale już wnętrzem rozpieszczającym pasażerów tylnych siedzeń i dużym silnikiem (2.7 V6 twin-turbo EcoBoost) zdradza powiązania z klientelą Państwa Środka. więcej »

Qoros 2 SUV PHEV Concept (2015) galeria prasowa

Dawno nie widzieliśmy tak osobliwie wyglądającego auta. Wysoki prześwit, "napompowane" nadkola, niemal pionowe ściany z przodu i z tyłu, ogromne połacie blachy, wąskie okna oraz takie detale jak światła w stylu Cadillaca czy nietuzinkowe grafiki czynią z prezentowanego crossovera pojazd doprawdy przedziwny. Qoros 2 SUV PHEV wyposażony został w napęd hybrydowy, w którym niewielki silnik spalinowy wprawia w ruch przednie koła, a dwa motory elektryczne napędzają oś tylną. więcej »

Chevrolet-FNR Concept (2015) galeria prasowa

Właśnie tak może wyglądać przyszłość motoryzacji. Chevrolet-FNR Concept to zaprojektowany z rozmachem prototyp, w którym futurystycznie narysowane nadwozie spotyka się z multimedialnie wyposażonym wnętrzem, a technika reprezentowana jest przez napęd elektryczny oraz system umożliwiający kierowanie samochodem bez udziału człowieka. Do ciekawostek projektu amerykańskiej marki możemy zaliczyć sposób otwierania drzwi oraz możliwości aranżacji kabiny. więcej »

Lexus ES VI 300h Facelifting (2016) galeria prasowa

Klasyka gatunku - tak można opisać stylistykę Lexusa ES po kuracji odmładzającej. Bo choć auto zyskało wyrazisty pas przedni z potężnym grillem oraz nowoczesne światła hojnie wyposażone w diody LED, pozostało propozycją dla tradycjonalistów ceniących subtelną elegancję. Pomimo dołożenia nowej kierownicy i powiększonego ekranu multimediów, klasyczne pozostało też wnętrze. W prezentowanej wersji 300h auto napędza hybryda łącząca 2,5-litrowego benzyniaka z silnikiem elektrycznym. więcej »
O serwisie

Galerie aut to zdjęcia, zdjęcia i jeszcze raz zdjęcia. Znajdują się tutaj przede wszystkim fotki najnowszych modeli (galerie prasowe) oraz fotki wykonane przez naszych redaktorów (galerie redakcyjne). Dodatkowo ciekawe zdjęcia pochodzą również z naszej społeczności kierowców (galerie społecznościowe).

Poza tym, serwis tworzą jeszcze galerie z największych imprez motoryzacyjnych (hostessy :]) jak również zdjęcia najdroższych samochodów świata, rzadkich okazów i ciekawie zmontowanych systemów car audio.

Liczba zdjęć
Wszystkich 180 953

Polecamy!