Zgłoś sugestię Żarówka
 
Uruchomiliśmy nową wyszukiwarkę portalową: sprawdź!
Szukaj

Galerie aut

 
najpopularniejsze

Galerie tematyczne

Najnowsze galerie aut

Skoda Fabia III (2015) galeria prasowa

Fabia już na stałe wpisała się w krajobraz naszych dróg, a debiut trzeciej generacji powinien tylko zwiększyć jej popularność. Wszystko dlatego, że auto pozostało wierne podstawowym zaletom małej Skody, czyli praktycznemu wnętrzu i umiarkowanym kosztom eksploatacji. Auto oferuje jeszcze więcej przestrzeni dla pasażerów, obiecuje największy kufer w klasie, a czterema silnikami benzynowymi (o mocy 60-110 KM) i trzema dieslami (rozwijającymi 75-105 KM) wspina się na wyżyny ekonomicznej jazdy. więcej »

Kia Sorento III (2015) galeria prasowa

Sorento przez lata stało w cieniu modelu Sportage, ale sytuację może zmienić debiut trzeciego wcielenia terenowej Kii. Zmiana generacji obyła się bez stylistycznej rewolucji, auto jednak powiększono, zaproponowano więcej przestrzeni dla pasażerów, a do tego dołożono nowocześniejsze elementy wyposażenia. Nie znamy jeszcze gamy silnikowej, ale jesteśmy pewni, że wersja na rynek europejski otrzyma obowiązkowego na naszym kontynencie diesla. więcej »

Toyota FT-1 Graphite Concept (2014) galeria prasowa

FT-1, wizja sportowej Toyoty przyszłości, doczekała się kolejnej odsłony. Tym razem auto polakierowano w eleganckiej, grafitowej barwie, a wnętrze obszyto tapicerką niczym w luksusowym gran turismo. Bez zmian pozostały za to futurystyczne kształty nadwozia, kokpit wykonany w stylu hi-tech oraz rasowe podzespoły mechaniczne. Mamy nadzieję, że to ekstremalne coupe ujrzymy niebawem w salonach sprzedaży - u boku oferowanego już GT86. więcej »

Dodge Charger SRT Hellcat (2015) galeria prasowa

575-konne BMW M5, 630-konny Mercedes S 65 AMG i cała reszta europejskich słabeuszy musi w kategorii "najmocniejszego, najszybszego i najpotężniejszego sedana na świecie" uznać wyższość amerykańskiej myśli technicznej. Konkretnie chodzi o Dodge'a Chargera SRT Hellcat, w którym drzemie 6,2-litrowa, 8-cylindrowa "fałka" generująca absurdalne 707 KM mocy i 882 Nm momentu obrotowego. Dzięki niej auto pokonuje dystans 1/4 mili w czasie 11 sekund i rozpędza się do 328 km/h. więcej »
O serwisie

Galerie aut to zdjęcia, zdjęcia i jeszcze raz zdjęcia. Znajdują się tutaj przede wszystkim fotki najnowszych modeli (galerie prasowe) oraz fotki wykonane przez naszych redaktorów (galerie redakcyjne). Dodatkowo ciekawe zdjęcia pochodzą również z naszej społeczności kierowców (galerie społecznościowe).

Poza tym, serwis tworzą jeszcze galerie z największych imprez motoryzacyjnych (hostessy :]) jak również zdjęcia najdroższych samochodów świata, rzadkich okazów i ciekawie zmontowanych systemów car audio.

Liczba zdjęć
Wszystkich 156 596

Polecamy!

Opony letnie - promocja!