Ocena kierowcy - Acura TL I

autopasje, 6 lat temu
Rok produkcji 1997
Okres użytkowania: ponad 6 lat
Acura TL I 3.2 200KM 147kW 1995-1998 - Oceń swoje auto
Karoseria : nie rdzewieje wogle :)
Zawieszenie : super
Witam chciałbym zostawić swoją ocenę na temat tego samochodu :) auto kupiłem w 1997 w Ameryce z salonu z tego co pamiętam kosztowała mnie około 17-18 k dolarów samochód prawie bezawaryjny co prawda 95798 na 20 letni samochód malutko ale jak juz się coś zepsuję to nie jest kolorowo bo nie dość że części są słabe do znalezienia to jak już się coś znajdzie kosztuję od cholery trzeba mieć specjalnego mechanika a nie wstawiać do ziomka z garażu co weźmie 3 dychy i wy się potem dziwicie czemu nie naprawiona trzeba mieć solidnego mechanika a propo części zamiennych pompa wody najtańsza 900 zł ale wolałem nie ryzykować kupiłem za 1400 a najlepszej jakości mogły kosztować do 3.5 4 tyś !! ogólnie samochód oceniam na bezawaryjny myślę że jeszcze ze 3 lata mi posłuży potem komuś sprzedam i kupię TL 2003 potem 2008 itd :) ale przed kupnem radzę znaleźć dobrego mechanika. I jest chyba jedyna wada tego samochodu spalanie... pali jak smok no ale odwidzięcza się bezawaryjnością chociaż mógłby palić ciut mniej max spalił mi 21 litrów !!!!!!!!! dramat ale myślę żę poniżej 11 można zejść :) pozdrawiam :)
Silnik igła najlepszy z jakiegokolwiek samochodu jakiego miałem :)
dałbym 5 gdyby nie malutkie problemy a naprawa nie kosztowała mnie tanio ogólnie podczas 20 lat zepsuła mi się w niej raz skrzynia ale to taka pierdółka była więc śmiało
Super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
No z widocznością nie jest najlepiej lusterko wsteczne trochę zawodzi ale naprawdę nie bać się tego samochodu :)
Acura pełnia luksusu naprawdę najwygodniejszy mój samochód ale cóż to limuzyna czego się spodziewać skośno okie potrafią coś skleić :)
wentylacja super ! gorzej trochę z ogrzewaniem
poprostu efekt WOW ! przestrzeni więcej niż w tirze :D
Wyciszenie dobre do około 150 km/h ale jak jadę 180-200km/h autostrada muzyka dla moich uszu max pojechałem dokładnie 223 km/h to był chyba 2012 rok no poprostu bajka
I tu największe rozczarowanie... chyba jedyna wada tego samochodu... pali jak smok no ale odwidzięcza się bezawaryjnością chociaż mógłby palić ciut mniej max spalił mi 21 litrów !!!!!!!!! dramat ale myślę żę poniżej 11 można zejść :)
Jest ok w tej kwestii :)
No drobne usterki zdarzają się średnio raz na 3 lata myślę że dobrze :)
Poważne usterki w tym aucie Pffff chyba jakiś żart na 20 lat padła tylko pompa wody a to bardzo mało 1 na 20 lat ? nie spodziewałem się

Pb - zużycie paliwa dla silnika 3.2 200KM 147kW [l/100km]

14,1