Ocena kierowcy - Alfa Romeo 166 I

Silnik 2.5 i V6 24V 190KM 140kW
Rok produkcji 2000
Alfa Romeo 166 I 2.5 i V6 24V 190KM 140kW 1998-2000 - Oceń swoje auto
Silnik : nic
Auto ładne...dla oka ,skóra w srodku potrafi zauroczyć ale po czasie zdajesz sobie sprawe ze jeżdzisz fiatem,jakośc części i ogólna awaryjność śmiało do tego włocha pasują. Zawieszenie dramat,polecam jedynie jazdę po dywanie na zachodzie u nas każda dziura i nierównośc to kołysanie jak na statku. Ogólnie cała karoseria nie jest sztywna ,nawet przy wjeżdzie na krawężnik czuć jak skrzypi i całe auto się gnie,poważnie! Podczas wypadku auto gnie się jak papier,widziałem dwie sztuki po wypadku i nie chcę widzieć juz więcej. Panowie nie jestem bajkopisarzem,miałem już sporo aut i piszę tą ocenę tylko po to by kogos odszczędzic nie ze względu na moje przykre doświadczenia. daleko też od automatów te 10letnie mają już ostatnie tchnienia.Naprawiam trochę autka i każda część w porównaniu do niemców czy japończyków wydaje się tandetna zaczynając od rozrządu a kończąc na srubce od lewarka. Spalanie spore koło 14 litrów ale tu akurat bez zaskoczenia w końcu to 2,5. Kupic to auto w dobrym stanie trudna sztuka ale sprzedać...nie polecam próbować. Mi osobiście sie te auto bardzo podobało ale teraz patrzac na nie na ulicy kiedy ktoś nim jedzie po prostu mi go szkoda,pozdrawiam
cena niska tak jak jakość
Od silnika po skrzynie az do zawieszenia wszystko pracuje tak ze wydaje się ze lada moment padnie,elektryka otwiera zawsze ten ogródek napraw...centralny,alarm,szyby,panel sterujący to standard
auto lubią się palić...dosłownie! Bo nie jestem jedyna osobą którą to spotkało.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.5 i V6 24V 190KM 140kW [l/100km]

11,4