Ocena kierowcy - Audi A3 8L Hatchback

MadUriel, 12 lat temu
Silnik 1.9 TDI 110KM 81kW
Rok produkcji 1998
Audi A3 8L Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW 1997-2001 - Oceń swoje auto
Silnik : Przyjemnosci z jazdy daje sporo, pozatym w kieszeni zawsze ci zostaje 40 % wiecej pieniazkow na kupienie kolejnych litrow ropy nizeli benzynka o porownywalnych mozliwosciach silnika
Podsumowujac moja blondyneczke stwierdzam iz polecam ja kazdemu zainteresowanemu a jezeli to czytasz to jestes nim :] Po 1 to Audi na nie golf 4 ani seat ani honda civik po 2 silnik 110 koni jest jest idealnie polaczeniem oszczednego spalania i wysokiego dynamizmu pracy, po 3 jakosc wnetrza itd itd wymieniac mozna dlugo bo zalet ma wiele. Jest to piekne dynamiczne oszczedne dajace duzo radosci autko
Moja opiia nikogo nie zdziwi tylko potwierdzi regole, 1.9 110 km silnik idealny i dynamiczny i elastyczny i malo pali do tej budy 1350 kg wsam raz. wyprzedzanie to sama przyjemnosc. Mimo to ze jest to tylko 110 koni chodz oczywiscie chialbym miec ze 150 (apetyt rosnie wmiare jedzenia) daje rade
brak zastrzezen
na dobrej drozce plyniesz, na polskich dziorach juz nie bardzo
moim zdaniem bardzo dobra, lusterka ustawione parkujesz raz dwa
wszystko pod reka, ladnie, cieplo uwielbiam Audi :]
zima jeszcze nie wiem ale latem wlaczasz klime i jedziesz
Ja mam wygodnie :] osoba z boku tez, we 4 tez bez narzekania chodz na nogi z tylu malo miejsca ale raz jeszcze powtarzam bez narzekania
Moglo by byc ciszej, ale ze uwielbiam glos pracy silnika to nie mam nic przeciwko, pozatym muzyka sie pieknie rozchodzi i nawet bez tuby niskie tony brzmia naprawda ladnie
generalnie jest tak jak kazdy pisze czyli np dzis 170 km we 4 i spalil okolo 9,10 litrow, w miescie tez jest ok
Audi to Audi :]
to srobka to podlokietnik to czasami jakis plastik zaskrzypi i tylnia wycieraczka przytnie w polowie szyby by po sekundzie ruszyc dalej ogolnie jak na 12 letnie autko moim zdaniem wysmienicie
delikatnie z egr brudzi pozatym po kobiecie to turbinke musialem odmulic bo jak wracalem po zakupie to na autostradzie na 5 biegu i 3000 obrotow komputer wylaczyl mi turbine. Ale znajomy fan dieslow i wszelakiego moodowania mi powiedzial ze jak zadko byla krecona turbina wyzej to mogla sie zasklepic. wiec ja delikatnie 2 dni odmulalem. teraz smiga pieknie. Poki co wymienilem tylko amortyzatory przednie tuleje wachacza laczniki stabilizatora (polskie tragiczne i przystosowane tylko pod ciagniki drogi) tarcze tyl klocki filtry oleje. Dbajcie o autko to bedzie zdrowe.

On - zużycie paliwa dla silnika 1.9 TDI 110KM 81kW [l/100km]

Usterki Audi A3 8L