Ocena kierowcy - Audi A3 8L Hatchback

Rok produkcji 1998
Audi A3 8L Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW 1997-2001 - Oceń swoje auto
Silnik : mistrzostwo swiata
Inne
Samochód posiada wiele zalet którą jest przede wszystkim silnik 1.9 tdi 110km i koniec. żadnych pompowtrychów zwykłe wtryskiwacze i święty spokój.Mocy ma pełno i mali ******.sylwetka auta mi się podoba bo nie przesadzona z bajerami prosta ładna konstrukcja. wnętrze jest tylko trochę ponure i bardzo trudne jest znalezienie jasnego wnętrza.polecam to auto.
Mistrzostwo świata! Silnik seryjnie ma 110 koni i daje rade. Można go jednak troszkę podrasować i nie mówię tutaj o chipach które niszczą silnik tylko...o wycięciu katalizatora i zaślepieniu całkowicie zaworu EGR. osoby w temacie wiedzą o co chodzi. Po dobrze przeprowadzonej operacji mamy 125 km czyli 15 więcej bez szkody dla silnika.
Tutaj troszkę mi się nipodoba. Skrzynia absolutnie nie jest awaryjna! Ale niepodoba mi się praca lewarka który chodzi dość ciężko i niezbyt precyzyjnie np. w audi a4 chodzi ładnie kto miał to wie. Druga rzecz to cholernie długie skoki lewarka przez co tracimy na przyspieszeniu. mnie to wku...wia
Jest ok prowadzi się bardzo dobrze. prowadzi się bardzo fajnie
Przód ładnie ale szyba jest dość krótka i na światłach trzeba się pochylać...może przesadzam:) Tył do bani bo szybka mała tylko na lusterka.
Dobrze ale nie doskonale np. Wycieraczka tylnej powinna znajdować się na konsoli środkowej a jest w przełączniku wycieraczki tylnej totalny kicz. jest jeszcze pare takich idiotycznych rozwiązań ale nie będe zanudzał:)
No tu klasa klima mrozi a ogrzewanie działa nawet na zimnym silniku. Szyby nie zaparowują i jest git
to nie jest wan ale z przodu nawet ok. tylko jakoś tak pozycja za kierownicą jest nie wygodna.
Super! To jest stary klekoczący diesel a w środku jest cisza. dosłownie cisza silnika nie słychać. max jechałem 170 i było znośnie. szybciej nie jeżdżę- szkoda auta.
Ekonomia silnika jest ok. polecam ten silnik tylko ten jeśli chodzi o diesla. Nieprawda ze 90 konny silnik jest lepszy bo przy wyprzedzaniu wysiada! nieprawdą jest to że mniej pali no może 0,5 litra ale lepiej jest mieć zapas mocy. pomimo koła dwumasowego i turbiny o zmiennej geometrii łopatek polecam właśnie ten motor a nie 90 koni!
Tak jak dziś to za 8000 zł mamy już fajne auto ale nie taniej bo będzie szmelc. jednak cena tego samochodu zawsze była wysoka. No cóż AUDI
Przez trzy lata nic nie wymieniałem. Serio tylko olej filtry itp. no i oponki ale to eksploatacja. Auto ma ocynkowana blachę całkowicie więc nie koroduje. Jeżeli komuś rdzewieje to znaczy że był malowany.
Brak.

On - zużycie paliwa dla silnika 1.9 TDI 110KM 81kW [l/100km]