Ocena kierowcy - Audi A3 8L Hatchback

martyna, 14 lat temu
Silnik 1.9 TDI 90KM 66kW
Rok produkcji 1999
Audi A3 8L Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW 1996-2001 - Oceń swoje auto
Inne : nic mnie nie zaskoczyło pozytywnie w tym aucie no moze po za jednym radio concert pięknie gra moze dlatego ze zagłusza niedoróbke jaka jest marka audi
Silnik : totalne nieporozumienie porazka producenta totalny złom
Zawieszenie : wiecznie cos stukało pukalo i w aso nie byli w stanie do konca stwierdzic co tylko namawiali na kolejne wymiany podzespołów
Układ elektryczny : wszelkie awarie tzw usterki jak to mówili w serwisie jak nie wiatrak to klima to zamek centralny
audi 1.9 diesel to szmelc nie jest wart by wydac na niego jakie kolwiek pieniadze wszystko sie psuło w tym złomie
zawsze hałasował duzo palił i wieczniew sie cos psuło jak nie wtryski to przepływomierz itp, itd ogólnie katastrofa nie kupujcie niemców
żadna rewlacja jak całe auto
nic specjalnego jak nie sciągało w lewo to w prawo w warsztacie aso mówili ze to amortyzatory jakie je wymienili za grube pieniadze nadal sciagało i juz nie byli mi w stanie pomóc bo zaczeli wymieniac kolejne elementy jakie nalezy wymienic w aucie po prostu juz mialam tego dosyc
da sie patrzec
nie polecam tego auta nikomu jak i ztej grupy volkswagen audi to sa zlomy które zjedza wasze kieszenie i bedziecie brali kredyty zeby naprawic ten szmelc
wymienialam wiatrak bo pan w aso powiedział ze w audi sie psuja nie długo po wymianie witraka zaczela szwankowac klimatyzacja zaczeli cos naprawiac i okazało sie ze znowu sie popsuł wiatrak który juz wczesniej wymienili i tak w kółko macieju
wygody specjalnej niema , nie polecam na długa podróż zawieszenie raczej nie nadaje sie na polskie drogi ogólnie jazda jest męcząca jak trzeba jecha w dłuższą podróż
wiecznie trzeszczące plastiki gdyby nie te radio które chyba jest jedynym godnym polecenia sprzetem w tym aucie to nie dało by sie tym autem jezdzic
8 l ropy w trasie po miescie nawet i 12 w zimie po prostu katastrofa zwazywszy na cene ropy
bardzo drogi samochód mocno przereklamowany dlatego juz wiem dlaczego nie podbiloi ameryki tam nie lubia wydawac kasy na serwis i nie kupuja tego szmelcu
psuło sie wszystko od silnika po restet komputera bo tego wymagał serwis po wiatrak i klime ogólnie audi to nieporozumienie
silnik ,klima ,wiatrak klimy, komputer zawieszenie

On - zużycie paliwa dla silnika 1.9 TDI 90KM 66kW [l/100km]