Nie trać czasu na szukanie części! Motodoradca zrobi to za Ciebie.

Audi A6 C5 1.8 T 150KM 1997-2004 - Oceń swoje auto

Oceny Audi A6 C5 1.8 T 150KM 1997-2004

1% lepiej niż w segmencie Wyższa klasa średnia (4,30)

dodano 18.04.2010 19:14:35 przez

Dobrze wykonane, swietnie zaprojektowane auto, bez zadnych wiekszych wad, odpowiednio serwisowane nie sprawilo mi zadnych powazniejszych problemow. W czarnym kolorze z chromami wygladalo dostojnie. Duzo przestrzeni dla podrozujacych, swietne rodzinne auto nie widzialem sensu posiadania wiekszego silnika poprostu uklad jezdny sie do tego nie nadawal, poprostu brak w nim calkowicie sportowego zaciecia.

dodano 05.11.2010 18:12:32 przez

auto nawet z roku 2000 wyglada imponujaca - nie dziwie sie ze jest obiektem marzen kazdego dresa i poczatkujacego bandziora w polsce - bo nie ma co ukrywac nawet 10 lenie auto prezentuje sie niezle szczegolnie w czarnym kolorze. zdecydowanie polecam zakup - sma bym nie kupil juz auta z tego rocznika raczej z nowszym grilem po 2005 roku chyba - ale jak na razie mnie nie stac.

dodano 31.01.2007 09:02:52 przez

Generalnie samochodzik bardzo udany. Niestety nie ma rzeczy idealnych i jak każdy ma w sobie way i zalety. Zalety - komfort, rewelacyjny silnik, pojemny bagażnik, wyposażenie. Wady - paliwożerność, prawe lusterko, drogie części i serwis ASO. Ja jestem zadowolny bardzo z samochodu, ale to tylko moja opinia :)

dodano 15.04.2003 07:59:04 przez

Super samochod to moje pierwsze Audi A6 Avant przesiadlem sie z Opla Omegi rocznik 2000 pod z Audi A6 pod wzgledem wygody zaden samochod nie ma szans wyposazenie celujace celujaca jest tez ergonomia i widocznosc no i oczywiscie uklad jezdny i kier.

dodano 13.04.2007 00:21:27 przez

przy autach uzywanych relacja ceny do jakosci jest znakomita, ale uwaga: kupujcie tylko auta z przebiegiem do 100tys km.takie pow 140-180tys sa po prostu fizycznie zuzyte i powinny kosztowac o co najmniej 3tys zl mniej w kazdym roczniku.

dodano 06.01.2009 23:33:21 przez

Świteny samochód, szczególnie rodzinny. Dużo miejsca, niesamowity bagażnik. Świetny design, elegancki dobór detali wykończenia. Wysoki komfort jazdy, dobre zawieszenie, cichutki silnik. Silnik 1,8T dobry na autostrady. Polecam!

dodano 10.02.2012 18:27:59 przez

Może będę niezbyt obiektywny ale na 5. Jak dla mnie auto idealne dla 4 osobowej rodzinki, niezawodne, dynamiczne i dające radość z jazdy pod warunkiem, że się o nie dba. Potrafi się odwdzięczyć.

dodano 23.07.2007 21:07:17 przez

Bardzo udany samochód,który moge szczerze polecić.Silnik 1.8 Turbo dobry do modyfikacji,żałuje niestety,że nie mam Quattro :(

dodano 07.11.2010 10:27:51 przez

audi a6 1.8 t autko bezawaryine moc silnika wystarczajaca do tej klasy bardzo wysoka jakosc wykonczenia wnetrza a6

dodano 14.02.2008 10:31:05 przez

"Przewaga dzięki technice" - buhahahahahahaha ! Ja sie juz na to nigdy nie nabiorę.

Demonstracyjny Suzuki Grand Vitara PRM

Demonstracyjny Suzuki Grand Vitara PRM

Rocznik: 2013. Przebieg: 1 500 km. Silnik: 2.4 169KM, benzynowy.

Demonstracyjny Infiniti Q50 DIESEL RWD

Demonstracyjny Infiniti Q50 DIESEL RWD

Rocznik: 2014. Przebieg: 5 000 km. Silnik: 2.1 170KM, diesel.

Auta taniej niż w salonie

Kierowcy, którzy oglądali Audi A6, oglądali także

Dowiedz się więcej o Audi A6

Przeczytaj o Audi A6

Audi RS6 Avant - praktyczny potwór
Audi RS6 Avant - praktyczny potwór 802 770 złotych. Tyle kosztowało testowe Audi RS6 Avant. Kwota robi wrażenie, a samochód? Wydaje się, że właśnie do tego został stworzony.

Audi A6 - zobacz filmy

[HD] Audi RS6 Avant 4.0 V8 560 KM, 2014 - test AutoCentrum.pl
[HD] Audi RS6 Avant 4.0 V8 560 KM, 2014 - test AutoCentrum.pl Pod wieloma względami Audi RS6 Avant przeczy wszelkim zasadom rozsądku, gdyż po odpowiednim doposażeniu kosztuje fortunę, jest piekielnie mocny, sporo pali i wręcz przyciąga do siebie wysokie mandaty. Z drugiej jednak strony pokazuje, że nawet z pozoru „nudne kombi" może dostarczyć większej dawki emocji, niż niejedno sportowe auto. Zapraszamy do oglądania naszego testu!
Audi RS6 Avant - zapowiedź testu
Audi RS6 Avant - zapowiedź testu Oto kolejna zapowiedź testu, który opublikujemy już niedługo. Tym razem w redakcji pojawił się Audi RS6 Avant. Pamiętaj, aby śledzić naszą stronę oraz subskrybować nasz kanał, aby niczego nie przegapić!
Audi RS6 Avant - działanie systemu Sign Assist
Audi RS6 Avant - działanie systemu Sign Assist Nasze testowe Audi RS6 Avant zostało wyposażone w wiele ciekawych systemów, między innymi Sign Assist, czyli system rozpoznający znaki drogowe. Oczywiście postanowiliśmy to przetestować!

Audi A6 C5 1.8 T 150KM 1997-2004 43