Audi A6 C5 1.8 T 150KM 1997-2004 - Oceń swoje auto

(315 ocen)

Audi A6 C5 Sedan - Oceń swoje auto Sedan

(378 ocen)

Oceny Audi A6 C5 1.8 T 150KM 1997-2004

1% lepiej niż w segmencie Wyższa klasa średnia (4,31)

autodna

dodano 18.04.2010 przez

Dobrze wykonane, swietnie zaprojektowane auto, bez zadnych wiekszych wad, odpowiednio serwisowane nie sprawilo mi zadnych powazniejszych problemow. W czarnym kolorze z chromami wygladalo dostojnie. Duzo przestrzeni dla podrozujacych, swietne rodzinne auto nie widzialem sensu posiadania wiekszego silnika poprostu uklad jezdny sie do tego nie nadawal, poprostu brak w nim calkowicie sportowego zaciecia.

dodano 05.11.2010 przez

auto nawet z roku 2000 wyglada imponujaca - nie dziwie sie ze jest obiektem marzen kazdego dresa i poczatkujacego bandziora w polsce - bo nie ma co ukrywac nawet 10 lenie auto prezentuje sie niezle szczegolnie w czarnym kolorze. zdecydowanie polecam zakup - sma bym nie kupil juz auta z tego rocznika raczej z nowszym grilem po 2005 roku chyba - ale jak na razie mnie nie stac.

dodano 02.04.2015 przez

auto godne polecenia sprowadzone osobiście z Niemiec z przebiegiem 196 kkm W kraju kupiłbym taniej o 3000 ale nie żałuje oczywiście jak dbasz tak masz założona instalacja lpg STAG 4 butla w kole 67L średnie spalanie 11,88 , dystans 3323 km , zatankowanych litrów 394,88 , średnia cena lpg 1,98 czyli 23.5 zł na 100 km ,trasa Bemowo - Pruszków dlatego kupiłem to auto z

dodano 31.01.2007 przez

Generalnie samochodzik bardzo udany. Niestety nie ma rzeczy idealnych i jak każdy ma w sobie way i zalety. Zalety - komfort, rewelacyjny silnik, pojemny bagażnik, wyposażenie. Wady - paliwożerność, prawe lusterko, drogie części i serwis ASO. Ja jestem zadowolny bardzo z samochodu, ale to tylko moja opinia :)

dodano 15.04.2003 przez

Super samochod to moje pierwsze Audi A6 Avant przesiadlem sie z Opla Omegi rocznik 2000 pod z Audi A6 pod wzgledem wygody zaden samochod nie ma szans wyposazenie celujace celujaca jest tez ergonomia i widocznosc no i oczywiscie uklad jezdny i kier.

dodano 13.04.2007 przez

przy autach uzywanych relacja ceny do jakosci jest znakomita, ale uwaga: kupujcie tylko auta z przebiegiem do 100tys km.takie pow 140-180tys sa po prostu fizycznie zuzyte i powinny kosztowac o co najmniej 3tys zl mniej w kazdym roczniku.

dodano 06.01.2009 przez

Świteny samochód, szczególnie rodzinny. Dużo miejsca, niesamowity bagażnik. Świetny design, elegancki dobór detali wykończenia. Wysoki komfort jazdy, dobre zawieszenie, cichutki silnik. Silnik 1,8T dobry na autostrady. Polecam!

dodano 10.02.2012 przez

Może będę niezbyt obiektywny ale na 5. Jak dla mnie auto idealne dla 4 osobowej rodzinki, niezawodne, dynamiczne i dające radość z jazdy pod warunkiem, że się o nie dba. Potrafi się odwdzięczyć.

dodano 23.07.2007 przez

Bardzo udany samochód,który moge szczerze polecić.Silnik 1.8 Turbo dobry do modyfikacji,żałuje niestety,że nie mam Quattro :(

dodano 07.11.2010 przez

audi a6 1.8 t autko bezawaryine moc silnika wystarczajaca do tej klasy bardzo wysoka jakosc wykonczenia wnetrza a6