Audi A6 C5 1.9 TDI 110KM 1997-2001 - Oceń swoje auto

Oceny Audi A6 C5 1.9 TDI 110KM 1997-2001

86% lepiej niż w segmencie Wyższa klasa średnia (0,00)

dodano 22.01.2011 16:55:18 przez

Auto posiadam niecały rok, przed zakupem długo zastanawiałem co wybrać i padło własnie na A6. Niestety natrafiłem na zły egzemplarz i na złego sprzedawcę. Ogólnie bardzo udane auto - ogromne, dobrze wyposażone i co najważniejsze- ekonomiczne. Przy takich gabarytach i automacie srednie spalanie okolo 6,5 ON na 100km. Dobre zawieszenie auto trzyma sie świetnie drogi. Silnik co do masy auta radzi sobie średnio. 110KM rozpedza troche leniwie do 100-120 km, po czym w chwile można uzyskac predkosci po 160-180km/h. Kto szuka dobrze wyposazonego, bezpiecznego i ekonomicznego samochodu - polecam. Co do usterek w jednym momencie zwalilo sie wszystko - byc moze dlatego ze natrafilem na matacza-sprzedawce - pompa wtryskiwaczy do uszczelnienia, nieszczelny uklad chlodniczy, pokretło głosnosci od radia, kontrolki ABS i Airbag, drzwi pasażera niekiedy niechca sie otworzyć.. Ogólnie polecam ! Tylko uważać na sprzedawce :)

dodano 17.04.2003 09:22:21 przez

Auto zostalo sprowadzone z Niemiec.Nie wiem jaka bylaby moja ocena gdyby samochod jezdzil przez 115tys km po polskich drogach. Po przyjezdzie do Polski i sprawdzeniu samochodu na stacji diagnostycznej np. amortyzatory nie wykazywaly praktycznie zadnego zuzycia.Wszystkie elementy byly sprawne.Ten wahacz posul sie najprawdopodobniej na polskich drogach.Jedyna wada jest fakt ze popsul sie przeplywomierz powietrza.Ceny serwisu w polsce sa chore w porownaniu z tymi w Niemczech.Jesli ktos mieszka przy granicy proponuje jezdzic do Niemiec. Ceny sa takie same jak w Warszawie a obsluga o wiele lepsza.Oplaca sie takze kupic tam czesci a w Polsce tylko wymienic.

dodano 07.04.2012 00:01:48 przez

To moje 7 Audi zaczynałem od 80tki B3 przez B4 następnie A4 B5 i B6 miałem i benzyniaki i diesle ostatnie przygody zakończyłem na a6 model przed ostatni to A6 c5 2,4 v6 benzyna nie sprzedał bym tego auta gdyby nie koszty tankowania więc odsprzedałem je tacie bo ma lżejsza nogę ode mnie i robi mniej kilometrów przesiadłem się na a6 C5 1.9 TDI i nie zamienię tego auta na żadne inne jest wygodne oszczędne tanie w eksploatacji, nie zawodne takie powinny być samochody nie chce już nowszego bo te auta były już ostatnimi wiecznymi modelami modele po 2000 roku to już nie to samo zmieniła się polityka firm produkujących auta

dodano 28.10.2012 15:57:44 przez

Od dawna marzyłem o A6C5. Mogłem kupić dużo taniej i młodsze A4 jednak przy podobnych kosztach eksploatacji wolałem A6. Większy rozstaw kół, większa kabina, większy komfort a spalanie to samo ;) Za auto 2 lata temu wywaliłem prawie 22tys jednak zadbany egzemplarz musi kosztować. Nie żałuję wydanych pieniędzy bo auto jest klasą sama w sobie-wysoka jakoś wykonania, spasowanie elementów, komfort. Przy silniku 1.9tdi niskie koszty eksploatacji, dużo części zamiennych. Mogłem za te pieniądze kupić dużo młodszą skodę lub fiata jednak Audi to prestiż za który warto zapłacić.

dodano 29.01.2011 10:06:32 przez

Jeszcze na trasie nigdy auto mnie nie zawiodlo. Paliwo tankuje tylko na ORLENIE :D zadna stacja nie wchodzi w gre, ewentualnie SHELL bo paliwo tez tam mają dobre, nigdy wiecej nie bede tankowal na STATOIL, po zatankowaniu auto pare razy mi zgaslo w drodze :P Ropa do dupy !!! Ale auto jak najbardziej POLECAM, 1.9 TDI 110 KM starcza na taką mase, oczywiście niektórzy powiedzą ze malo ale autko daje rade, osobicie jechalem nim max 190 w 4 osoby. :D Spalanie nie duze wiec POLECAM GORĄCO :P)

dodano 08.03.2009 13:20:14 przez

autko mam od V.2008 sprowadziłem z Niemiec od drugiego właściciela, pierwszym był jego sąsiad.Jedna wizyta w serwisie Audi celem przeglądu (co 15000 km)zbadano równierz autentyczność z książką serwisową, wszystko było zgodne i prawdziwe.Codzienna jazda 50 km po miescie, klima chodzi cały czas+automat i teraz pali do 8 l,na trasie 5,5 l. Nie dołożyłem jeszcze ani grosza,tylko paliwo i jazda.Rewelacja. Życzę każdemu takiego autka.

dodano 09.09.2010 12:07:38 przez

A6 to duże, przestronne i komfortowe auto. Z silnikiem 1.9 TDI ekonomiczne i nie kłopotliwe w eksploatacji. Bardzo dobrze wyposażone,z mnóstwem praktycznych schowków i rozwiązań. Za tą cenę w tej klasie i roczniku nie ma konkurencji. Niestety znalezienie auta z rozsadnym rzeczywistym przebiegiem nie przekraczającym 400 tys. jest bardzo ciężko. Ja szukałem pół roku.

dodano 21.07.2009 15:29:02 przez

Postanowiłem poczekać rok od zakupu auta do napisania swojej opinii: takiego komfortu jazdy, silnika, który jest niezawodny, takiej przestrzeni wewnątrz, a co nie bez znaczenia, wyglądu mimo wieku, który naprawdę nie odstaje od aut nowych - nie znajdzie się w innym aucie.

dodano 26.05.2010 13:45:50 przez

zawsze marzyłem o audi, mając wcześniej VW i nie zawiodłem się, różnica między vw a audi to przede wszystkim jakośc wykończenia, dbałość o szczegóły, wygląd ogólny auta...vw jakby siekierą były robione...audi jednak ma coś w sobie...wsiadasz i czujesz, że to audi!

dodano 05.02.2010 10:50:01 przez

powiem tak ludzie gadają PANIE podwozie aluminiowe pewnie się psuje duży koszt itp itd ale jeśli nawet w końcu coś padnie to przy przebiegu 300tys to chyba nie powinienem mieć pretensji... a poza tym za to cenę można kupić inne nowsze ale czy warto????

Demonstracyjny Suzuki Splash 1,2 94KM Comfort FL

Demonstracyjny Suzuki Splash 1,2 94KM Comfort FL

Rocznik: 2013. Przebieg: 1 100 km. Silnik: 1.2 94KM, benzynowy.

Demonstracyjny SEAT Leon STYLE

Demonstracyjny SEAT Leon STYLE

Rocznik: 2013. Przebieg: 5 000 km. Silnik: 1.2 105KM, benzynowy.

Auta taniej niż w salonie

Kierowcy, którzy oglądali Audi A6, oglądali także

Dowiedz się więcej o Audi A6

Przeczytaj o Audi A6

Audi RS6 Avant - król Autobahny
Audi RS6 Avant - król Autobahny 4.0 V8, biturbo, 560 KM, 700 Nm i 3,9 sekundy do "setki". Takie liczby opisują nowy supersamochód spod znaku czterech pierścieni. Nie mówimy jednak o kolejnej generacji sportowego R8, tylko praktycznym i komfortowym RS6 Avant!

Audi A6 C5 1.9 TDI 110KM 1997-2001 77