BMW Seria 5 E60 520d 177KM 2005-2010 - Oceń swoje auto

(188 ocen)

BMW Seria 5 E60 Touring - Oceń swoje auto Touring

(43 oceny)

Oceny BMW Seria 5 E60 520d 177KM 2005-2010

2% lepiej niż w segmencie Wyższa klasa średnia (4,30)

dodano 03.07.2012 przez

Jeśli lubisz się lansowac i masz dużo kasy na naprawy to polecam Ci to auto! Bądź jeśli spodobał/a Ci się Pan/Pani w serwisie i szukasz pretekstu do nawiązania znajomości to również kup to auto:) Elektryka co chwila coś się sypie... kupiłem auto używane z przebiegiem 60 tys w 150% legalnym i tak: awaria turbiny, awaria chłodzenia silnika, awaria zamka klapy bagażnika i co chwila coś. Serwis to pomyłka...Żuki remontować a nie BMW!!! Teraz mam audi A6 (c6) i nie zamienie na żadne BMW.

dodano 12.06.2010 przez

Nie stety nie było co mnie zaskoczyło nie pozytywnie 12 razy w serwisie to jest to co mi zafundował układ elektryczny : Wymiana akumulatora wymiana elektrozamka wymiana przewodów do elektrozamka klapy bagażnika wymiana lamp przednich itd Oczywiście na jedną wymianę przypadało kilka wizyt w serwisie w PL i brak reakcji serwisu nie polecam Serwisu na Czerniakowskiej . Po przybyciu do Niemiec wszystkie usterki usuniete w 2 dni

dodano 15.03.2009 przez

177km niby mało ale jest lepiej niz 184km w e39. Nowy automat jest kosmicznie szybki i dlatego to 177km jest mocniejsze od e39 z 184km Auto prawie doskonałe mam je 5miesięcy kupiłem je nowe i namówił mnie na nią pracownik serwisu miał racje że z e39 530d z e60 520d nie ma nic wspólnego jest po prostu o całą dekadę lepsze. POLECAM jak masz e39 530d zmień na e60 520d jedzie lepiej i pali o dobre 2-3 litry mniej -SZOK

dodano 23.03.2009 przez

Luksusowa limuzyna o niemal nieograniczonych możliwościach dobrania dodatkowego wyposażenia. Znacznie pod tym względem przewyższa np. Volvo czy Mercedesa. Samochód elegancki, szybki, komfortowy, bardzo bezpieczny i po prostu ładny, bez żadnych dziwactw. Bedzie się podobał jeszcze długo. Wiele osób się za nim ogląda, a to dziś już rzadka reakcja na samochód.

dodano 18.08.2010 przez

Kultura serwisow jest rozna ja sie spazylem na czerniakowskiej (opiekun nie byl zainteresowany pomoca a tylko sprzedazaa mi samochodu) na problemy moje z ich serwisem tylko glupkowato sie usmiechal Zadowolony bylem z inchcape co tamtym paprakom sie nie udalo tym udalo sie od reki wiec ich polecam a w szczegulnosci pana Pawla doradce serwisowego

dodano 22.03.2012 przez

Bardzo fajny samochód. Mimo małego silnika i dość ubogiego wyposażenia potrafi dać frajdę z jazdy. Auto miało być kupione na dwa lata, ale tak mi się spodobało, że jeździłem cztery. Teraz auto idzie w ręce mojego syna. Podoba mi się bardziej niż nowa piątka, bo ma agresywniejszy design i porównując podstawowe zawieszenia lepiej się prowadzi.

dodano 13.10.2012 przez

Super eleganckie nadwozie i wnętrze. Niezbyt wygodne fotele. Nie najwyższych lotów wyciszenie chociaż nie najgorsze. Sam silnik wyciszony bardzo dobrze. Cięzko wchodzą biegi, sprzęgło i dość słabe wspomaganie (dobre na trasie, kiepskie w mieście). Trudno zamknąć bagażnik, żeby się nie ubrudzić.

dodano 21.01.2011 przez

jak widze opinie kolegów to (www.zal.pl) psują opinie tych aut bo w serwisie ich olali,ze drogo,itp. w serv. jest jak jest są ludzie. i ludziska. jak cie nie stac na servis to po co kupujesz takie auto?. co do bmw 520d naprawde polecam zajebiste auto pod każdym względem

dodano 27.12.2007 przez

Auto w wersji podstawowej. W tej cenie (tylko ok. 30% wyższej od segmentu C) absolutny nokaut konkurencji. Silnik mógłby być trochę mocniejszy to fakt, ale bez przesady. Tylny napęd rekompensuje to z nawiązką. I wyciszenie oraz kultura jazdy to wzór dla innych producentów

dodano 09.07.2009 przez

Nie intersują mnie "dowcipne" komentarze zakompleksionych posiadaczy "opelków" czy innych podobnych wynalazków w stylu zamiany dresu na garnitur. Ci ludzie sa żałośni.Auto bez względu na nich jest i pozostanie rewelacyjne, nie ważne w czyich pozostaje rękach.