Lista ocen BMW Seria 7 E38 (172)

~wrc.com@op.pl
Sedan 740 i B40/1 286KM 210kW
polecam każdemu, ja sie zakochałem w tym aucie, ma wszystko to czego nie ma na maxa wyposazony nowy np. vw passat
~stomdent
Sedan 740 i B40/2 286KM 210kW
jak na swoje lata dosyć dobra. Czasami są szarpnięcia ale to samochód który ma swoje lata (Skrzynia biegów)
~ezero@op.pl
Sedan 740 i L 286KM 210kW
autko,mam pol roku,coz pisac,marka mowi sama,za siebie.Radosc,z jazdy,a eksploatacja...sporawa,takze,jesli,masz zamiar kupowac autko i jezdzic nim,w niedziele,daruj sobie...szkoda furki,aby marniala..panowie,kto jechal i jezdzi,takimi radosciami,wie o czym mowa.Prawdziwa limuzyna,dla sredniakow.Wiem,sa nowsze,piekniejsze i szybsze....marzenie,ale jezdze,tym,na co mnie stac,z ukochana firma bmw od wielu wielu lat.pozdrawiam wielbicieli,tych autek
3,4
~zdegustowany
Sedan 730 d 184KM 135kW
Kupilem to auto po lekturze na tutejszym forum,chyba sie naciolem.Podejzewam ze wiekszosc wilbicieli BMW wcale go nie mialo lub poprzednim ich autem byla Syrenka.Cholera mnie bieze jak widze mojego sasiada ,ktorybez problemow wyjezdza po swiezym sniegu w Audi A8 pod niwielkie wzniesienie przy wyjezdzie z naszego osidla.Zlapalem sie na tym ,ze po opadachsniegu czekam az on pirwszy wyjedzie.Wczoraj popychal mnie kolega,a sasiad objechal nas bez...
~Mateusz Sienkiewicz
Sedan 728 i 193KM 142kW
Nie jest to demon prędkości ale 193km jest wystarczające do spokojnej i przyjemnej jazdy, a w trasie mało kto nam przeszkodzi w wyprzedzaniu. Polecam! W razie awarii też będzie mniej do naprawy i mniejsze koszty niż w V8. Polecam! (Silnik)
~bartu5@wp.pl
Sedan 740 i B40/2 286KM 210kW
To auto jest dosknałe !!! Szybkie i niezawodne. Nie zamieniłbym go na żadne inne ...
~michurra V8
Sedan 740 i B40/2 286KM 210kW
silnik chodzi rowno, i spokojnie .a jak wejdzie na obroty to zabawa sie konczy, przyspieszenie jak na 2 tony jest spoko, + komfort do tego.nie chce innego auta:D (Silnik)
3,6
~Mózgu
Sedan 730 i 218KM 160kW
luksus komfort przede wszystkim , auto z racji swojego wieku robi sie awaryjne , ceny napraw sa wysokie , auto godne polecenia , jednak drogie w utrzymaniu
~PawelM
Sedan 740 i B40/1 286KM 210kW
nawet nie czuć, kiedy zmienia biegi... program sportowy - po prostu poezja!!! (Skrzynia biegów)
~Maciej
Sedan 725 tds 143KM 105kW
Kompletnie nie widac tyłu pajazdu a czujniki parkowania nie uchwycają np palstikowej siatki ogrodzeniowej (Widoczność)