Ocena kierowcy - BMW Seria 7 E65 Sedan

Maciek, ponad rok temu
Silnik 730 d 231KM 170kW
Rok produkcji 2007
BMW Seria 7 E65 Sedan 730 d 231KM 170kW 2005-2008 - Oceń swoje auto
Silnik : Ostanie dobre R6 w gamie BMW. Spalanie przy 120 km/h to 6.1l Miasto 10-12l
Przeniesienie napędu
Układ elektryczny
Samochód od zawsze był moim marzeniem. Robi wrażenie na drodze, świetnie się prowadzi, jest w miarę oszczędne jak na swoją wagę i wymiary. Świetna kultura pracy 3.0 M57N2. Dynamika na dobrym poziomie. Samochód ma świetne wyciszenie. Serwis mimo że to segment F nie jest przesadnie drogi. Samochód bardzo ładnie się starzeje. Mimo tylu lat cały czas wygląda świetnie i zwraca na siebie uwagę. Polecam się nie zastanawiać i zakładać koła o rozmiarze 20 cali. Nie odczuwam że jest jakoś bardzo twardo a te koło robi naprawdę dobrą robotę:). Polecam kupić zadbany egzemplarz i będziecie cieszyć się jazdą.
Świetna kultura pracy, nieźle osiągi chociaż mogło być być lepiej ale mi starcza w zupełności. Niskie zużycie paliwa. Silnik bardzo trwały 250 tyś (na liczniku;) ) i nie mu nie dolega, znany przez mechaników. Najlepszy wybór w tym samochodzie.
6 biegowy ZF. Mimo 15 lat na karku zmienia biegi płynnie.
Mimo masy auto prowadzi się bardzo pewnie i przejrzyście.
Zabezpieczona antykorozyjnie, po 15 latach ani jednego zalążka rdzy. Od spodu to samo nie widać w ogóle wieku samochodu.
Duże lusterka, czujniki parkowania i nie ma problemu z manewrowaniem, przypadała by się kamera ale nie jest źle.
Uchwyty na kubki duża ilość schowków lodóweczka za tylną kanapą, żyć nie umierać:). Mały bagażnik ale to sedan.
Szybko chłodzi jak i grzeje.
Dużo dużo miejsca, przecież to siódemka
Przy prędkości 140 Km/h słychać tylko szum opon, można rozmawiać szeptem;).
Jak wiadomo to najszybszy segment czy wszystko kosztuje.
Kupiłem samochód za 30 tysięcy złotych. Jestem bardzo zadowolony. Uważam że w tych pieniędzach nie ma nic lepszego.
Psują się pierdoły np. czujnik skrętu.
Na razie nic poważnego, odpukać:)

On - zużycie paliwa dla silnika 730 d 231KM 170kW [l/100km]

6,8