Ocena kierowcy - BMW X3 E83

dyloo, 17 lat temu
Silnik 2.0d 150KM 110kW
Rok produkcji 2007
BMW X3 E83 2.0d 150KM 110kW 2005-2010 - Oceń swoje auto
Kocham ten samochód i uważam że jest to najlepsze auto jakie miałem w życiu (to nie tylko moja opinia). Polecam gorąco. I niech mi tam Top Geary nie opowiadają bzdetów że jest to porażka BMW. To fantastyczny samochód - nie do jazdy na czas po lotnisku i nie do jazdy po błotach Szkocji - ale normalny samochód z bardzo dobrymi osiągami z napędem 4x4 dla rodziny, na narty, nad jezioro i po mieście. Mniamniusi po prostu ! Głaskam go co wieczór w garażu.
Jak na małego, dwulitrowego dizelka to osiągi wręcz fantastyczne. Nie jest to rakieta na kołach ale na trasie przy ostrej jeździe sprawuje się lepiej niż przyzwoicie. Spala umiarkowane ilości paliwa, miło cyka na wolnych obrotach a na wyższych brzmi porównywalne z dwulitrową "benzyną".
Ogólnie masełko ! Trochę ciężkawo wchodzi wsteczny.
Afera !! Bomba ! Miodzio ! Po RAVce, którą miałem przed BMW czuję się jakbym jechał po szynach. To z pewnością najlepiej trzymające się drogi auto jakie miałem. Wieeeelka frajda jazdy po krętych drogach. Kałuże, koleiny, plamy lodu nie robią na nim wrażenia. Fantastico !
Normalna
Wygodny, wszystko na swoim miejscu, przełączniki intuicyjnie umieszczone. Oszczędna deska bez wodotrysków, konkretna i przejrzysta.
Działa
Tyle ile trzeba dla 4 osobowej rodziny z wiercickimi chłopakami w wieku szkolnym i psa.
Cichutko, fajniutko.
Na taką furę ważącą blisko tonę osiemset to zużycie paliwa bardzo zadowalające. Przeglądy co 30 tys. i to w cenie japończyków dają dużą oszczędność w wydatkach.
Nie ma zmiłuj, kosztuje głowę i nogę ale BMW X3 jest wart swojej ceny.
Troche mlaskają mi lewe drzwi podczas jazdy po wertepach co mnie wkurza.
Brak

On - zużycie paliwa dla silnika 2.0d 150KM 110kW [l/100km]