Ocena kierowcy - BMW Z3 Cabrio

Alicja4@hotmail.com, 17 lat temu
Rok produkcji 1999
BMW Z3 Cabrio 2.0 150KM 110kW 1999-2000 - Oceń swoje auto
Samochod dobrze sie prowadzi,w srodku glosny,w goracym klimacie bardzo cieply w lecie,siedzenia po 150tys- skora-przetarte,dziury na boku siedzenia kierowcy,ciagle problemy z elektronika,juz od 20 tyskm ciagle swieci sie swiatlo ABS,servis BMW chcial 2 tys dolarow za wymiane jakiegos czujnika zeby to zlikwidowac,za wyjecie compactu z radia-wcielo od goraca, skasowali 650 zl. Klucz z alarmem przestal dzialac przy 180 tys,alarm od poczatku sie ciagle wlaczal bez powodu.Siedzenia sie hustaja prawie od poczatku,po 100tys siedzenie pasazera sie zablokowalo.Bardzo zly serwis w krajach arabskich,brak fachowcow,serwisy beznadziejne,trzymaja samochod tydzien i oddaja samochod nie umyty,nie przyjemna obsluga,mam wrazenie ze jestem oszukiwana.Jedyna zaleta jest dobre prowadzenie,niezawodnosc wszystkich istotnych czesci,nigdy samochod nie stanal na drodze z powodu awarii,linia caly czas aktualna,model sie nie zestarzal przez te 7 lat.
zamochod jest dobry,bezpieczny ale te wszystkie drobiazgi a moze wiecej niz drobiazgi psuja mi przyjemnosc posiadania tego samochodu.
Dziennik kosztów dla BMW Z3 Cabrio 2.0 150KM 110kW
6,9