Ocena kierowcy - Chrysler Grand Voyager

Łukasz, 11 miesięcy temu
Silnik 2.8 CRD 163KM 120kW
Rok produkcji 2010
Chrysler Grand Voyager 2.8 CRD 163KM 120kW 2010-2016 - Oceń swoje auto
Zawieszenie : Auto ale na oponach osobowych nie wzmacnianych nie do aut dostawczych etc to poprostu plynie po drodze
Karoseria : A dokładniej widocznosc w nie jednym sedanie czy kombiku widzi się dużo dużo mniej
Inne : Jak dbasz tak masz to idealne podsumowanie największego zaskoczenia jak słyszę silniki awaryjne osprzęt etc ja naszczescie i odpukać nie mam takich problemow
Układ hamulcowy : Za mały do tego pojazdu małe tarcze małe klocki te autko jest ciężkie i ciężko je zatrzymać na tarczach do tonowego autka
Przeniesienie napędu : Nie dbasz o skrzynie to jej nie masz koszty dość wysokie
Auto idealne dla rodziny mam 3 dzieci i jest błąd bo zdjęcia przedstawiaja v gen czyli moja i mam 2.8 crd wyprodukowany w stanach w 2008r więc macie błąd ale wracając do tematu auto świetne no po czasie zaczynają plastiki się odszktalcac i co niektóre trzeszczą po za tym jakoscwykonania bardzo dobra intuicyjna wszystko pod rekoma nawet w 3 rzedzie siedzeń wejścia aux itp mam w nim tunel z telewizorkami bajki na płytkach słuchawki bezprzewodowe i ogień ja se muzyki słucham dzieciaki bajki przestrzeń przy złożonych siedzeniach materac dmuchany i śpisz jak król nawet w 2 osoby w 3 juz trochę ciasno ale od biedy tylni rzad ma też okna nie siedzi się zbunkrowanym w ciemnościach lecz widac wszystko przez okienka moc moze I nie za duża jak na pod 2 tonowe autko ale moment obrotowy robi robotę ruszyć z piskiem opon nie problem
Mi wystarcza choć spróbował bym pojeździć 3.6 litra choć hamulce do 1.8 są w miarę ale do 3.6 pewnie tarcze i klocki leca w sekunde
Nie wiem jak ale mój ma jakby polbiegi 60-70 km/h 1500 obrotów sam jakby daje półbiegi 90 km/ h tez 1500 obrotów 65km/h przez pewien czas ma 1700 a potem jakby włączał półbiegi i jedzie na 1300 obrotow
Skręca jak na taką kolumbryne fajny ma promień skretu
Nadkola i nadszybie nefralgiczne miejsca poza tym ideał i ta linia achhh nie jak ten najnowszy zas jajko zrobili
W porównaniu do innych minivanów suvow typu suburban etc widocznosc bajka
Cóż powiedziec wygoda jak diabli
Klima daje rade ale schłodzić go jak nagrzany w słońcu ciezko
Większą przestrzen mialem tylko w suburbanie
Jak to diesel trochę trajkoczy ale nagłośnienie 1 klasa zagłusza wszystko a na zewnątrz malo co slychac^-^
Są ciulstwa jak sterownik kąta skrętu kierownicy 3000 dolców jakiś czas temu ale piasta 800 zł amory od 180 zł choć biorę lepsze jak na taką gablotę koszt części nie zniechęca a wystarczy dbac
Ja swojego kupil okazjonalnie nawet okazja życia tera znajomy wydał 17 tys więcej bez tv bez ksenonow po przeróbkach radia echhh kpina a że kupil z rynku włoskiego nie obejmują go akcje serwisowe aso i wywalił 15 w naprawy i dalej mu gasnie musi wybulić na nową stacyjke mi na gwaranta w aso wymieniali na akcji jakiejś serwisowej
Pamiętaj w USA prędkość maksymalna to 55-60 mil więc nie płacz człowieku ze skrzynia padła jak gazujesz 200 km /h trza przerabiać chłodnice skrzyni biegów albo jeździć jak przystało na właściciela chryslera dostojnie lans^-^
Odpukać dobry serwis i robienie wszystkiego na czas daje gwarancję długo wieczności tego auta odpukac^-^

On - zużycie paliwa dla silnika 2.8 CRD 163KM 120kW [l/100km]

10,3