Ocena kierowcy - Chrysler Sebring II Cabrio

staś nel, 13 lat temu
Silnik 2.7 i V6 24V 203KM 149kW
Rok produkcji 2002
Chrysler Sebring II Cabrio 2.7 i V6 24V 203KM 149kW 2000-2006 - Oceń swoje auto
najlepsze i najbardziej ukochane auto w moim życiu (mam 37 lat i 6 samochodów za sobą)
genialne brzmienie i duży zapas mocy
bez zarzutów
nie wiem gdzie tkwi szkopół, ale auto płynie na prostych drogach, a w zakrętach jedzie jak po szynach. to chyba zaleta niskiego zawieszenia środka ciężkości
z dachem - przeciętna do tyłu bez dachu - idealna
bez zarzutu, choć drażni włącznik świateł awaryjnych
auto grzeje jak szalone, a w lecie przy za wysokich temperaturach i zamkniętym dachu mrozi ręce jak się przysunie do wylotów
zależy od ustawienia foteli, ale generalnie 4 osoby spoko się mieszczą i mogą zrobić nawet dłuższą trasę (którym innym kabrio tak się pojedzie?)
uroki kabrio - jak mam zły humor, to trochę drażni szum powietrza, ale z otwartym dachem i słoneczkiem jest bajka, a wzrok zazdrosnych kierowców i napalonych blachar bezcenny
całkiem nieźle. spodziewałem się, że będzie dramat, ale auto jak auto - każdy dobry mechanik rozbierza na części pierwsze i złoży w całość, za cenę za jaką by to robił z niemieckim czy francuskim autem. dodatkowo na rynku jest wiele sklepów z zamiennikamiw bardzo dobrych cenach
auto jest w 100% warte cen. wszedłem z ciekawości na allegro i ceny są śmieszne. biorąc pod uwagę, że każdy z sebringów II ma klimę, elektryczne szyby, lusterka (i podgrzewane), wspomaganie, elektryczny fotel, abs,... hehe nieważne. AUTO JEST PO PROSTU WYPOSAŻONE (jak to auto z juesej).
auto jest chyba faktycznie niedoceniane
ja dbam o to autko jak o najwierniejszą żonę, więc odpłaca się bezawaryjnością. spokojnie mogę wyjechać do hiszpanii i wiem, że nim wrócę.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.7 i V6 24V 203KM 149kW [l/100km]

12,0