Ocena kierowcy - Chrysler Sebring III Sedan

wiltos157, 6 lat temu
Rok produkcji 2007
Chrysler Sebring III Sedan 2.4 175KM 129kW 2007-2010 - Oceń swoje auto
Inne : System audio cudo
Ze wszystkich samochodow jakie mialem do chwili obecnej napisze tylko jedno najlepszy jaki do tej pory mialem i jestem bardzo zadowolony.To inny samochod ,wyrozniajacy sie, masz wrazenie ze jedziesz czolgiem (czujesz sie bezpieczny) wielki na zewnatrz wielki w srodku nastepny tez bedzie amerykanski te samochody mi sie podobaja maja styl i dusze to nie niemieckie wszystkie takie same czy japonskie papierowe
przejechalem nim ponad 20000 km i do wymiany byl tylko zamek drzwi
moja pierwsza automatyczna i juz wiem ze nie chce wiecej manuala komfort ,komfort aczkolwiek tylko 4 troche malo ale daje rade
Tylko jedno slowo , komfortowy slychac go przy drobnych dziurach ,wielkie kola 18 cali tez robia swoje , mam wrazenie ze przy gwaltownym przyspieszaniu od zera troszke : myszkuje
Jestem wysoki ponad 184 wiec potrzebuje duzego siedzenia i takie tu sa wygodne fajne fotele ,najlepsze fotele na jakich do tej pory siedzialem na trasie nie czuc zmeczenia wszystko co mozliwe regulowane elektrycznie + regulacja odcinka ledzwiowego + podgrzewanie oparcie + siedzisko lub oba , nikt na ilosc miejsca nie narzeka.Cudowny system naglasniajacy BOSTON ACOUSTIC z HDD od 10do 30 Gb w zaleznosci od roku produkcji. Sluchalem systemu w RANGE ROVERZE z 2007, w MAZDA 3 z systemem BOSE i jak myslicie ktory lepiej brzmi?
Tak jak zaznaczylem wszystko jest tam gdzie powinno, nie rozumiem dlaczego chrysler dal wszystko co trzeba z radiem do sterowania za pomoca komend (tak ten model jest wyposazony w uconnect) tylko zeby to dzialalo musi byc mikrofon w niektorych modelach jest w innych nie w tej samej wersji LIMITED .
Bez zastrzezen , pomimo duzego silnika 2.4 bardzo szybko sie nagrzewa , dodatkowo szyber dach dopelnia calosci
pelno miejsca w srodku bez zastrzezen
przy predkosciach autostradowych mozna rozmawiac bez podnoszenia glosu i czego chciec wiecej
takie same jak innych tej klasy samochodow.Najmniejsze spalanie jakie osiagnalem to 6.9 litra przy predkosciach 75-90 na drogach gminnych na dystansie ook 400km , najwyzsze spalanie to jazda w miescie w godzinach szczytu zuzycie ok 14.5 litra wszystkie zuzycia z komputera
nowy piekielnie drogi, ale teraz bardzo tani malo popularny chyba go nikt nie chce ukrasc a to tez zaleta
tylko koszty eksploatacyjne brak drobnych usterek oby tak dalej
brak

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.4 175KM 129kW [l/100km]