Ocena kierowcy - Citroen C4 Picasso I

aprox, 13 lat temu
Silnik 1.6 VTi 120KM 88kW
Rok produkcji 2010
Citroen C4 Picasso I 1.6 VTi 120KM 88kW 2008-2013 - Oceń swoje auto
Silnik : naprawdę daję nieźle radę i frajdę z prowadzenia - ale pamiętajmy również o tym że to nie jest auto sportowe
jak dla mnie był to strzał w dziesiątkę - przyjemność z jazdy, komfort siedzenia, przestrzeń, nareszcie w moim przypadku kapitalny silnik benzynowy ( jak ja kocham tan dźwięk silnika a właściwie jego brak :) )fajne wyposażenie - mam to szczęście że mam auto po liftingu tak więc mam lampy diodowe:) - oglądałem z żoną kilka samochodów tej klasy ale to właściwie była miłość od pierwszego spojrzenia :)
Silniczek pracuje pięknie, w porównaniu z moim poprzednim dieslem to kwintesencja ciszy :), aż miło słuchać tylko takiego charakterystycznego sssyczenia i nic więcej, na te gabaryty auta przyspieszenie jest naprawdę fajne - nie jest to oczywiście \"demon\" ale przecież nie o to chodzi w tym aucie
Jak dla mnie bez zarzutu - biegi \"wchodzą\" gładko i bezproblemowo, niektórzy narzekają na skrzynię ale ja nie mogę powiedzieć ani jednego złego słowa no może tylko tyle że brakuje trochę 6 biegu ale to da się przeżyć
Miękko i komfortowo
Jeśli chodzi o widoczność to jest to dzieło sztuki - normalny IMAX w wydaniu samochodowym - co tutaj dużo mówić jedna wielka szyba dookoła :) i właściwie brak jakichkolwiek przeszkód w widoczności
wszystko od ręką, jest trochę przycisków i koniecznie trzeba przestudiować instrukcję :) - niestety duży minus to brak polskiego MENU i z tego co wiem na dzień dzisiejszy nie z tym kierunku nie jest wiadome w ASO :( - no i trochę są słabo widoczne w dzień ikonki na kierownicy
Cały czas jeżdżę ma AC i nie mam jakichkolwiek zarzutów do pracy w/w
Kupowałem to auto z myślą właśnie o przestrzeni dla siebie jako kierowcy oraz reszty rodziny i jestem z 100% zadowolony - na wszystko mam miejsce tak więc czego chcieć więcej - może nie jestem wybredny :)
Super - właściwie nie słyszę silnika, robi się troszeczkę słyszalny po przekroczeniu 3tys obrotów ( coś w rodzaju takiego miłego dla ucha mruczenia ) ale umówmy się że nie jest to auto za astronomicznie grubą kasę by wymagać od niego wyciszenia w stylu AUDI S8
nie mam konkretnych danych - \"leję\" i jadę - ot taka moja dewiza :)
trafiłem go w pięknej cenie dlatego jak dla nie ocena DOSKONAŁA :)
na chwilę obecną brak jakichkolwiek usterek
j.w
Citroen C4 Picasso I