Ocena kierowcy - Citroen Grand C4 Picasso I

Silnik 2.0 HDi 136KM 100kW
Rok produkcji 2010
Citroen Grand C4 Picasso I 2.0 HDi 136KM 100kW 2006-2013 - Oceń swoje auto
Układ elektryczny
Grand picasso , kupiłem bo potrzebowałem auto w automacie 7osobowe. Cenowo do innych marek ciezko było znaleźć konkurenta jezeli chodzi wyposazenie. Mam wersje EX, czujniki cofania przód, tył, grzane fotele, full automat skrzynia, zawieszenie hydro no wszystko super. Do pierwszej wizyty u mechanika. Wymiana rozrzadu to jakis koszmar. Rozrzad, oleje i filtry koszt 3500 zł. Okazało sie, ze w tych auta łamą sie czopy wałkow rozrządu i oczywscie u mnie tez sie połamały. Po tej wymianie spokoj z autem mialem przez moze 3 msc, jakise dziwny błedy zaczeły sie pojawiac na descie. Ogólnie z tymi błedami jezdziłem rok czasu, na pozcatku było ciezko bo pikanie było mega wnerwiajace, ale poznej przywykłem. Po roku czasu postawiłem, ze 10 letnie auto kupione za 22 tys nie moze tak ciagle jezdzic z pikjacymi błedami ( niesprawny esp/abs, hamulec reczny, itd itp ) oddalem auto do serwisu, w serwisi po jednnym dniu uznali ze tego nie naprawia,wiec oddałem dalej do mechanika, aauto aktualnie stoi 2 miesiasc, po wymieanie bsi, pozniej bsm itd itp, nic nie pomaga , błedy jak był tak sa, prawdopodbnie gdzies wiązka jest walnieta ,wrozenie z fusów. Nie kupiłym tego auta drugi raz.

On - zużycie paliwa dla silnika 2.0 HDi 136KM 100kW [l/100km]

12,0