Ocena kierowcy - Citroen Xsara Picasso

sebekdg, 15 lat temu
Silnik 2.0 HDi 90KM 66kW
Rok produkcji 2000
Citroen Xsara Picasso 2.0 HDi 90KM 66kW 2000-2006 - Oceń swoje auto
Przejechałem tym autkiem 85tys km w przeciągu dwóch lat i jestem naprawdę bardzo zadowolny :). Jak na razie sprawuje się bez zarzutów. Oczywiście uprzedzam wszystkich ew. przyszłych posiadaczy - to auto rodzinne, więc poszaleć na drodze raczej nim nie mozna, jednak swoje podstawowe zadanie (wygodny,rodzinny van) spełnia naprawdę świetnie !
Jak na tak ciężkie auto i zaledwie 90 "koni" to wygląda to całkiem przyzwoicie :) Oczywiście niezapominając że to rodzinny van a nie sportowy bolid ;)
W zasadzie bez większych zastrzeżeń .
Mogło by być lepiej ale to raczej nie auto do rozwijania kosmicznych prędkości ;)
Tu praktycznie bez zastrzeżeń, poza tym, że na początku przeszkadzają troszkę przednie słupki, ale to kwestia przyswyczajenia.
W zasadzi OK.
Nie mam zasrzeżeń.
Przestrzeń, przestrzeń i jeszcze raz przestrzeń :) . To naprawdę rodzinne autko :)
Tu mogło by być troszkę lepiej.... No ale przecież to diesel ;)
Średnie całoroczne (zima i całe lato na klimie) zużycie paliwa w cyklu mieszanym 6-6,5l/100km.
Kupiłem auto 2 lata temy, przejechałem 85tys km. Wymieniłem po zakupie końcówki drązków (100zł)
W trakcie dwóch lat jazdy wymieniłem chłodnicę wody oraz klimy, linkę sprzęgła i końcówkę wydechu za łączną kwotę ok.1500zł.
Citroen Xsara Picasso