Ocena kierowcy - Citroen Xsara Picasso

Rok produkcji 2002
Citroen Xsara Picasso 2.0 HDi 90KM 66kW 2000-2006 - Oceń swoje auto
Układ elektryczny
Układ elektryczny : Szyba przednia
Świetne auto rodzinne. Dużo miejsca dla rodziny i ich bagaży. Ciekawe rozwiązania jak na auto w pewnym wieku, dużo elektroniki (działającej), w dobrej wersji masz wszystko co potrzeba i co można spotkać w dużo nowszym aucie.
Przy dbaniu o olej i filtry wszystko gra i to cichutko aż nie słychać że to diesel
Przy dużych mrozach potrafi coś zamarznąć, ciężko wtedy ruszyć lewarkiem ale po chwili jest ok. Nie doszliśmy o co chodzi
to nie jest sportowe auto!!! jak o tym pamiętamy to jest przyzwoicie
Czasami przy skręcie przeszkadza słupek przedni lewy, a ta mała szybka przednia tu nic nie zmienia. Ogólnie wszystko widać jak należy
Przełaczniki ok, tylko od tylnych szyb... Jak kierowca ma tam sięgać podczas jazdy. Sporo schowków
Klima dobra, ogrzewanie troszkę gorzej
Super bagażnik, sporo miejsca dla pasażerów. Po wyjęciu foteli z tyłu mamy duuużo przestrzeniu. Co ja tu nie wiozłem...
Przy prędkościach słychać silnik i szum powietrza. Tu mogło by być lepiej, ale to nie limuzyna przecież. Z zawieszenie nie słychać za dużo
Trasa jak poznasz auto i nie pędzisz, możesz zajść na 4,5l miasto hmmm... może być nawet 9l
Warto wydać te parę groszy
Szyba elektryczna z przodu lubi się zepsuć. Widziałem 3 modele każdy miał usterkę i każdy inną. W moim działa kiedy chce, może działac przez miesiąc OK ale jak podjade do okienka w MC to oczywiście przestaje :)
brak, 1 raz się zatrzymałem - linka od sprzęgła ale to nie wada poważna, zużycie materiału zwykłe.

On - zużycie paliwa dla silnika 2.0 HDi 90KM 66kW [l/100km]

6,4