Ocena kierowcy - Citroen Xsara Picasso

voytec, 19 lat temu
Silnik 2.0 HDi 90KM 66kW
Rok produkcji 2002
Citroen Xsara Picasso 2.0 HDi 90KM 66kW 2000-2006 - Oceń swoje auto
Przejechałem tym "wynalazkiem" ponad 100 tyś km Uważam że jest to poprostu DRAMAT i to pod kazdym wzgledem...Jedynie silnik jest godny polecenia, bo naprawdę w stosunku do całości jest świetny
Chodzi jak traktor... Nie da się jechać przy predkości 120 :( za to fantastycznie się "zbiera" Idealny Diesel
nic nadzwyczajnego poprostu francuz, chodzi jak by był zepsuty
skręt, to poważna wada tego samochodu... boczne podmuchy wiatru hehehe jedzie się po całej szerokości ulicy zwlaszcza przy wiekszych predkościach...końcówki wymieniałem już 3 razy, ponoć to normalne. To dziwne, bo Astra II Caravan którą przejechałem również dużo zawieszenie ma w idealnym stanie i nic tam nie tłucze. Ale jak kto woli...
dobra... tylko ten przedni słupek...nic nie widać ?!? a do tyłu hmmm trzeba samemu sprobować
przedni fotel kierowcy !!! ... bola mnie kolana. Siedze tam jak na kuchennym stołku i mimo regulacji ledźwiowej, dłuzsza jazda tym samochodem doprowadza paralizu
klimatyzacja, to poprostu żart.........nic wiecej. klimatyzacja po 50 tyś zaczyna poprostu śmierdzieć
pasazerowie mają dośc dużo miejsca, ale kierowca ...
moja kosiarka do trawy chodzi ciszej. Ogólny klekot. Jak na diesla HDi to dramat
Spalanie na bardzo dobrym poziomie...ale servis ??...wymiana sprzęgła to wydatek ponad 3000 zł...servis w Poznaniu Auto Lama....
uważam że za te pieniądze, mozna naprawdę kupić zupełnie poządny samochód... no cóż, mnie poniosła fantazja, wygląd tego samochodu i profesjonalny sprzedawca, bo dałem się wmanewrować w to "coś"... zapłaciłem za "to" 68 tyś w super wypasie "exklusive" po 2 latach uzytkowania nie mogę go sprzedać za 40 tyś !!! ... Zakup tego samochodu był moją życiową porażką i tyle.
zabraknie miejsca na wpisanie wszystkich drobiazgów
Wymiana pompy wysokiego ciśnienia 1200 zł. wymiana linki sprzęgła prawie 500 zł wymiana sprzęgła ( komplet ) 3000:-

On - zużycie paliwa dla silnika 2.0 HDi 90KM 66kW [l/100km]

6,9