Ocena kierowcy - Daewoo Nubira I Sedan

Silnik 1.6 i 16V 106KM 78kW
Rok produkcji 1998
Daewoo Nubira I Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW 1997-1999 - Oceń swoje auto
Inne : Wszystko
Bezawaryjne, tanie w eksploatacji, komfortowe (jak na tą klasę) auto. Bezpieczne - miałem nim dwie stłuczki nie z mojej winy; raz mi renault przydzwonił w przedni bok to renault poszedł cały do kasacji a w nubirze delikatnie wgniutł się błotnik, a raz mi wjechał pod koła gamoń (zmienił pas tuż przede mną i wjechałem w niego w bok ) on zgniecionie tylnie drzwi, przednie drzwi, przedni błotnik, złamane lusterko i może coś jeszcze, a u mnie w nubirze NIC! Mała ryska na zderzaku prawie niezauważalna, nawet nie jechałem do ubezpieczyciela po odszkodowanie z OC sprawcy bo niemalże nie było żadnego śladu.
Idzie jak rakieta (jak na tą moc i pojemność) ale najważniejsze, że jest bezawaryjny. Znam taksówkarzy co robili na nim po 500-700tyś km, bez żadnych remontów.
Żadnych problemów od nowości do 110tyś km.
Jak do normalnej jazdy dla osób prywatnych to idealnie.
Doskonała z każdej strony.
Najlepsza z aut jakimi dotychczas jeździłem ( w tym samochody klasy F ).
Trochę długo się nagrzewa w mrozy zaraz po odpaleniu silnika ( 4-5min). Ale to i tak bardzo dobrze w porównaniu do innych aut tej klasy.
Dla kierowcy - komfortowo i dla przedniego pasażera...Z tyłu nigdy nie jechałem ale pasażerowie zawsze byli zadowoleni.
Bardzo dobre. Nawet gdy urwałem tylni tłumik było na tyle cicho, że nawet nie doczepiałem drugiego tylko tak jeździłem przez prawie rok.
Praktycznie bezawaryjny, a ceny napraw i części eksploatacyjnych tanie jak przysłowiowy barszcz. Jeśli chodzi o zużycie paliwa to mi palił na trasie do 9 lpg a w mieście 12-14 lpg ( gaz nie sekwencyjny ) więc chyba bardzo dobrze jak na takie auto ( blisko 2T DMC).
Nie ma lepszego samochodu za te, a nawet dwukrotnie większe pieniądze.
Bezawaryjny.
Bezawaryjny.