Ocena kierowcy - Dodge Durango III

Rok produkcji 2015
Dodge Durango III 3.6 V6 299KM 220kW od 2011 - Oceń swoje auto
Przeniesienie napędu
Zawieszenie
Idealny samochód dla rodziny, mega komfortowe zawieszenie i nie jest to typowe amerykańskie auto gdzie się pływa na zakrętach, pomimo tego, że samochód z amerykańskiego rynku części są ogólnie dostępne. Komplet filtrów plus olej Mopar filtr oleju oryginalny za cały komplet 279 złotych więc jak za oryginalny olej dla mnie rozsądna cena, komplet amortyzatorów tył dałem ostatnio 1150 złotych, można kupić jakiś zamiennik, ale nie polecam bo to kilka stów taniej, ale wg mnie nie warto bo po przejechaniu 20000 km, chińskie amortyzatory poszły do wymiany. Jedyne co ważne przy zakupie samochodu to to żeby kupić dobry egzemplarz bez wywalonych poduch / bo regenerowanie tego to skrajna głupota, a nowe poduszki są kosmicznie drogie / sam oglądałem 10 samochodów i oczywiście handlarzyny próbowały upchnąć samochód z naprawianą deską, dlatego zanim pojedziecie polecam wpisać numer Vin do wyszukiwarki google i odrazu widać wszystkie fotki z aukcji USA. Zanim kupicie sprawdźcie czy gdzieś w pobliżu jest warsztat, który zajmuje się tylko jeepem, jeżdżenie do Mechanika Piotra co naprawia wszystkie samochody wg. mnie nie jest zbyt rozsądne i może pociągnąć za sobą ni potrzebne koszty, ja niestety na start zapłaciłem... W trasie przy normalnej jeździe można spokojnie zejść poniżej 10 litrów, więc nie do końca rozumiem montowanie gazu, jeżeli ktoś robi do 20000 km rocznie.
Brzmienie super, fajnie się zbiera praktycznie od samego dołu, cichy, nie bierze w ogóle oleju.
Przy 250000 nadal chodzi dobrze, sprzęgło trzyma jak głupie, miałem wcześniej 6 biegowego ZF i ten wg mnie jest o niebo lepszy
Lakier wygląda dobrze, ostatnio zrobiłem jednostopniową polerkę i wygląda jak nowy
Wszystko na swoim miejscu
Wentylowane fotele ratują życie w lecie.
w trzecim rzędzie spokojnie zmieszczą się dwie dorosłe osoby
Nie jest to S klasa, ale w porównaniu do samochód dostępnych w europie jest ok.
oryginalne części na pewno tańsze niż do BMW czy Mercedesa.
ZA rozsądne pieniądze kupiłem wg mnie super samochód, przez 50000 zmieniałem olej co 10 tysięcy i amortyzatory z tyłu, reszta bez zarzutu.
Bez najmniejszych problemów
Brak