Ocena kierowcy - Fiat Punto I Hatchback

Kemoth, 21 lat temu
Rok produkcji 1996
Fiat Punto I Hatchback 1.1 55KM 40kW 1993-1999 - Oceń swoje auto
auto jeszcze nie zawiodło nigy - stosunek cena/jakoś/funkcjonalność - 5 tenie części, wiele zamienników. większość napraw można wykonać we własnym zakresie. gdyby jeszcze silnik był bardziej dynamiczny.
troche zbyt mały moment obrotowy...
doskonała dynamiczna 3, zbyt muli się na 4, zaczyna cięzko wchodzić 2 - synchronizator napewno
dość stabilny - założyłem opony 175 zamiast standardowych 165, po 70tyś - zamarzły przednie amortyzatory (w ASO ok 700PLN) 90tyś padły tylne amortyzatory, łożysko lewego wachacza oraz poduszki na belce
dla mnie bez zarzutów
wszystko na miejscu chociaż do riadia muszę się czasami pochylać, niezamykany schowek przed pasarzerem.
bez zarzutu.
chyba największa w tej klasie
do 120km/h jest dobrze później zaczyna się hałas,
w trasie 800km na zbiorniku, zimą, często po mieście dochodzi do 6,2l/100km, średnio jakieś 5,5l/100km
zaciął się zewnętrzmy zamek bagażnika, kłopoty z elektryką lewej szyby, grzechoczące w środku dzwi
oczywiście tylne zawieszenie, po 10tyś pękła obudowa alternatora - wymieniłem na zamiennik o solidniejszej konstrukcji. obecnie w granicach 2tys obrotów słychać z zespołu napędowego jakieś piski - pasek i alternator wymienione więc nie wiem narazie co to jest.
Dziennik kosztów dla Fiat Punto I Hatchback 1.1 55KM 40kW
7,6