Ocena kierowcy - Fiat Uno II

Krzysiek Q, 16 lat temu
Silnik 1.0 i 44KM 32kW
Rok produkcji 1993
Fiat Uno II 1.0 i 44KM 32kW 1989-1996 - Oceń swoje auto
Zawieszenie : stuka puka slychac kazda dziure
Przeniesienie napędu : skrzynia biegów
Układ elektryczny : wizyta na myjni skonczyla sie brakiem tylnego swiata i brakiem oswietlenia deski rozdzielczej
Nie polecam chyba ze ktos ma anielska cierpliwośc. Generalnie nigdy fiata nie kupie poniewaz nie mam chęci sie wiecej denerwowac a pozatym nie stac mnie na utrzymywanie auta marki fiat. Male spalanie ale nadrabiaja naprawy.
Ostatnio wymienilem poniewaz poprzednia sie rozsypała lewarek latał od drzwi do drzwi i tylko znający doskonale układ przełozeń był w stanie celnie wrzucic bieg.
Samochód zimny nawiewy beznadziejne. Zazwyczaj w samochodzie jest ciepło jak dojezdzam w miejsce docelowe
Stuka puka i każda nawet najmniejsza dziurke w jezdni słysze. Czasem sie zastanawiam czy sie nie rozleci. Pomimo nowego wachacza i nowych amortyzatorów z przodu. Masakra.
Moze mało pali ale za to naprawiam naprawiam naprawiam. W ostatnim półroczu amorki, wachacz, ręczny, przewody hamulcowe skrzynia (nie taki maly wydatek ), diody na alternatorze, w kolejce czeka modół zapłonu przawdopodobnie bo tego nikt nie wie czy to jest przyczyna nieplanowanych postojów.
nadmuchy beznadziejne tak jak ogrzewanie tandetne plastiki i wykonczenia
Nie ma mowy o niezawodności jadac do pracy 12km nigdy nie mam gwarancji ze dojade na czas bo auto ma humory jak sie zmeczy to nie jedzie.........

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.0 i 44KM 32kW [l/100km]

5,6