Ocena kierowcy - Ford Expedition I

MikeM, 17 lat temu
Silnik 5.4 i V8 16V 264KM 194kW
Rok produkcji 1999
Ford Expedition I 5.4 i V8 16V 264KM 194kW 1999-2003 - Oceń swoje auto
Wersja Eddie Bauer jest ful wypas, jeden z najlepszych samochodow jakimi jezdzilem, bezpieczny, mocny, nie radze zajezdzac takiemu aucie drogi bo sie moze zle skonczyc
silnik Triton, bardzo mocny, przyspieszenie jest zabojcze jak na tak duze auto. Bardzo dobre dojscie praktycznie do wszystkiego, jedyny hak jest ze swiecami, kazdy cylinder ma wlasna cewke pod ktora ukrywa sei swieca :P
mam automatyczną, przebudowana po prawie 200000km.
przy predkosci 220km/h auto traci sterownosc, przy predkosiach rzedu 120km/h jest jak najbardziej ok
nie mam zastrzezen do widocznosci
W wersji Eddie Bauer kupa schowkow, wygodne skorzane siedzenia, bardzo mila jazda, auto doskonale pod tym wzgledem
klima dziala perfekcyjnie, jescze nie ladowna, ogrzewanie swietne, szcegolnie te w fotelach
nawet bardzo wysokie osoby mogą poczuc sie konfortowo.
nie mam zastrzezen do wyciszenia, w koncu musisz cos slyszeg przy tak duzym silniku
samochod robi mi po trasie 17mil na galonie, a w miescie 12-13 mil na galonie, czyli nie jest strasnie jak na takie auto
za swoj zaplacilem $8500, i mysle ze zrobilem dobry interes
wymienilem tylko alternator i skrzynie biegow, nie wliczam takich rzeczy jak klocki hamulcowe, oleje itp
jedynie skrzynia biegow, ale jak go kupilem to mial 80000km i nie byl wymieniany olej w skrzyni.
Ford Expedition I